Як грати в бадмінтон.

Гра в бадмінтон відома з найдавніших часів. Але в давні часи гра полягала лише в простому перекиданні волана. Причому ракетки і самі волани розрізнялися досить суттєво. Остаточно правила гри і її назва сформувалися в середині XIX століття.
Інструкція
1
Перед початком гри в бадмінтон киньте жереб. Той, хто виграє жеребкування, вибирає подачу або сторону майданчика. Гру почніть з подачі від правого поля. Подаючи волан, ударяйте по ньому ракеткою тільки знизу. При ударі обід ракетки повинен знаходитися не вище лінії пояса подає.
2
Щоб правильно утримувати ракетку, обхопіть її рукоятку так, щоб торцевої кінець її визирав настільки, наскільки це не заважає рухам кисті. Переконайтеся, що ваш хват дозволить вам виконувати удари з різних положень. Великий палець покладіть на широку площину рукоятки ракетки.
3
В момент подачі обидва гравці повинні стояти на своїх діагонально розташованих полях подачі, на лінії не наступати, в момент удару з місця не сходити. При подачі забороняються обманні фінти і удари по пір'ю волана. Намагайтеся потрапити в протилежну сторону майданчика по діагоналі.
4
Після подачі можна зійти з місця і зайняти будь-який зручний місце на своєму боці майданчика. Під час гри не можна торкатися сітки ракеткою або який-небудь частиною тіла, проте волан зачіпати її може.
5
Якщо подаючий гравець робить помилку при подачі, вона переходить до іншого. Якщо приймає подачу гравець допускає помилку, яка подає стороні зараховується 1 очко. Що виграв очко гравець має право знову проводити подачу, але тільки після зміни сторін майданчика.
6
В бадмінтон можна грати парами. Для цього чотири гравця діляться на пари. Подачі здійснюють по черзі. При виграші очка сторони міняються сторонами майданчика.