Як створити свій скайп. створення аккаунта скайп.

Програма Skype - сервіс, безсумнівно, корисний. Ще зовсім недавно неможливо було уявити, що ви зможете абсолютно безкоштовно (оплачуючи лише послуги інтернет-провайдера) подзвонити в будь-який кінець нашої земної кулі і не просто поговорити зі своїми рідними і близькими, а навіть бачити їх при цьому. Крім цього програма Skype дозволяє і дзвонити на звичайні телефонні номери, але головний її плюс, мабуть, в тому, що поширюється вона абсолютно безкоштовно.
Інструкція
1
Спочатку скачайте програму Skype і встановіть її на свій комп'ютер. Потім запустіть програму.
2
Перед вами з'явиться вікно вітання, що містить поля «логін Skype» і «пароль». Але вам поки нічого вводити в ці поля. Зате під полем «логін» є чудова напис, який нам і допоможе - «У тебе немає логіна?». Натисніть на це посилання. Це і буде першим кроком реєстрації в системі.
3
Перед вами виникне вікно реєстрації, яке буде названо так: «Зареєструвати нового користувача». Тепер акуратно заповніть всі поля. Пам'ятайте, що адреса електронної пошти потрібно обов'язково вказувати реально існуючий - це потрібно для того, щоб у разі необхідності відновити свої логін і пароль при їх втраті, адже якщо ви не зможете їх відновити, доведеться реєструватись заново. Намагайтеся придумати простий і запам'ятовується логін (майте на увазі, що багато логіни можуть бути вже зайняті), але складний пароль, який не зможе підібрати якийсь недоброзичливець з метою злому.
4
Вас попросять вказати персональні дані - ім'я та прізвище, день, місяць і рік народження, стать, країну, місто і мову. Тут ви можете ввести і анонімні відомості про себе. Вас також попросять вказати номер мобільного телефону. Його вказувати необов'язково, але якщо ви його вкажете, ваші друзі і рідні зможуть вам дзвонити на нього за допомогою програми Skype. Пам'ятайте, що поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
5
Пам'ятайте, що реєстрацію в системі Skype ви можете і на офіційному російськомовному сайті програми. Процедура реєстрації там не відрізнятиметься від вже описаної, просто виберіть на сайті «Реєстрацію нового користувача» і дотримуйтесь інструкцій.
6
Як тільки ви закінчите реєстрацію, ви можете починати спілкування. Ви можете додавати в програму своїх знайомих (для цього потрібно вибрати в програмі «Контакти» - «Додати новий контакт» і набрати там логін або ім'я вашого знайомого), а можете і знайомитися з новими людьми. Можливості програми обширні. Удачи вам в їх освоєнні!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0YVhqzRf8Kg