Як відновити звук в XP. Як відключити звук при включенні комп'ютера.

Зникнення звуку в операційній системі Windows версії XP може викликатися декількома причинами. Перш за все варто перевірити, чи правильно підключені динаміки і не вимкнені чи вони випадково. Якщо ця проста міра не допомагає, має сенс перевірити системні настройки і при необхідності виправити їх.
Інструкція
1
Звуком в операційній системі Windows версії XP відає служба Windows Audio. При установці деяких нових додатків для роботи зі звуком може відбутися відключення цього сервісу, а автоматичне включення служби не відбувається. Необхідне відновлення активного стану служби в ручному режимі. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати».
2
Надрукуйте services.msc в рядку «Відкрити» та підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK. Викличте контекстне меню служби Windows Audio кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Виберіть опцію «Авто» в спадному списку розділу «Тип запуску» і натисніть кнопку OK. Перезавантажте систему для застосування зроблених змін.
3
Поверніться до головного меню «Пуск» і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Обладнання» діалогового вікна. Скористайтеся кнопкою «Диспетчер пристроїв» для запуску утиліти і розгорніть елемент «Звукові, відео та ігрові пристрої» у вікні.
4
Знайдіть у списку пристроїв елемент з символом Х червоного кольору і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Включити» і завершите роботу диспетчера. Перевірте звук комп'ютера.
5
Ще раз перезавантажте систему для входу в режим BIOS (зазвичай для цього використовується функціональна клавіша F1). Скористайтеся клавішею F5 у вікні, установок режиму BIOS і вкажіть команду «Так». Підтвердіть свій вибір, натиснувши клавішу Enter, і скористайтеся клавішею F10. Знову виберіть опцію «Так» і повторіть натискання клавіші Enter. Ці дії призведуть до перекладу звукового обладнання комп'ютера в режим «Авто». Завантажте систему в нормальному режимі.
6
При неможливості відновлення звуку всіма вищеописаними методами виконайте відновлення системи.