Як зробити простий підсилювач звуку. пасивний підсилювач аудіо своїми руками.

Підсилювач низької частоти, зібраний на інтегральної мікросхемі, зручний тим, що не вимагає налагодження після складання. Однією з найбільш поширених мікросхем для використання в таких підсилювачах є LM386.
Інструкція
1
Підключіть другий і четвертий висновки мікросхеми LM386 до загального проведення.
2
Приєднайте шостий висновок мікросхеми до шини харчування (+6 вольт), але харчування на цю шину поки не подавайте.
3
Візьміть змінний резистор на десять кіло. Розташуйте його ручкою вгору, висновками до себе. Лівий висновок резистора з'єднайте з загальним проводом, середній підключіть до третього висновку мікросхеми, правий - до виходу джерела сигналу. Вийшов регулятор гучності.
4
Зберіть так звану коригуючу ланцюжок. Для цього з'єднаєте послідовно конденсатор ємністю близько 0,05 мкФ і резистор опором близько 10 Ом. Цей ланцюжок включите між п'ятим виводом мікросхеми і загальним проводом.
5
Один з висновків динаміка опором в 8 Ом підключіть до п'ятого висновку мікросхеми через електролітичний конденсатор ємністю від 100 до 500 мкФ (плюсом до мікросхеми), а другий - до загального проводу.
6
Такий підсилювач має коефіцієнт посилення, рівний 20. Щоб збільшити його в десять разів, вам знадобляться ще два конденсатора. Один з них, ємністю в 0,1 мкФ, включите між сьомим висновком мікросхеми і загальним проводом. Другий, електролітичний, ємністю в 10 мкФ, підключіть між першим і восьмим висновками (плюсом до першого).
7
Якщо 200-кратний коефіцієнт посилення занадто великий, а 20-кратний - занадто малий, зробіть його рівним 50. Для цього послідовно з конденсатором на 10 мкФ включите резистор опором в 1 кОм.
8
При бажанні введіть в підсилювач додатковий підйом низьких частот. Для цього конденсатор на 10 мкФ замініть іншим, ємністю від 0,02 до 0,05 мкФ, а опір включеного послідовно з ним резистора збільште в десять разів.
9
Встановіть регулятор гучності на мінімум, подайте на підсилювач харчування і вхідний сигнал, після чого плавно збільште гучність до бажаної.