Як видалити пошту qip.

QIP - це електронна пошта, яка дозволяє всім зареєстрованим в ній користувачам безкоштовно відправляти і отримувати повідомлення. В її інтерфейсі є розділ налаштувань, через які можна видалити свій аккаунт.
Інструкція
1
Спочатку перейдіть на сайт http://qip.ru/, а потім увійдіть в систему під вашим логіном і паролем. Після авторизації відвідайте розділ «Настройки». Там клікніть на пункт «Видалити обліковий запис». Ви можете поступити і по-іншому: відразу після входу введіть в адресний рядок використовуваного браузера посилання http://qip.ru/settings/deleteAcc. Варто відзначити, що дана електронна пошта підтримується всіма популярними браузерами: наприклад, Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrom. Однак для авторизації з мобільного пристрою вам буде потрібно ще й підтримка WAP.
2
Існує ще один спосіб видалення, універсальний для всіх поштових скриньок, зареєстрованих в домені ru. Зайдіть в поштову скриньку і клікніть на відповідне меню. В поле під назвою «Ім'я користувача» введіть той електронний ящик, від якого хочете позбутися. Далі вкажіть вірний домен зі списку. Наступний крок - написання пароля. Після цього ви зможете натиснути на кнопку «Видалити». При вірному пароле ящик відразу ж звільниться від вмісту, а доступ до нього заблокується. Те ім'я, яке було зареєстровано, звільниться тільки через 3 місяці після проходження даної процедури.
3
Якщо через деякий час ви захочете відновити доступ до віддаленої поштової скриньки, пошліть заявку в службу підтримки користувачів. Однак майте на увазі, що повернути вміст ящика (тобто всі надіслані та отримані листи) ви вже не зможете. Буває, що за невикористання пошти протягом трьох місяців адміністрація блокує її. Для відновлення увійдіть, вкажіть дані і коректний. І ще один момент: зміна імені ящика неможливо. В такому випадку, видаляйте аккаунт і створюйте новий, з тим ім'ям, яке вас влаштовує.