Як підібрати лижні палиці дитині.

Лижний спорт - прекрасна можливість для фізичного розвитку дитини. Для занять біговими або гірськими лижами вам необхідно буде підібрати йому комплект інвентарю відповідно до його зростом і вагою. Зручний інвентар - необхідна умова того, щоб заняття малюкові доставляли радість і задоволення. Дуже важливо правильно підібрати лижні палиці дитині, який тільки почав займатися.
Інструкція
1
Лижні палиці для дітей, так само як і для дорослих, відрізняються за матеріалом виготовлення, від якого залежать їх вага, жорсткість і міцність. Легкі і жорсткі кевларові палиці досить дорогі, тому немає сенсу купувати їх дитині, зріст якого змінюється дуже швидко, і палиці, придбані на початку сезону, вже до його кінця можуть стати замалі і незручні. Ідеальний варіант - скловолокно або навіть звичайний алюміній, він навіть міцніше. Погнутою алюмінієвої палиці, на відміну від стекловолоконной, ви зможете легко повернути початкову форму.
2
Якщо ви хочете поставити дитину на бігові лижі, вибирайте палиці відповідно до його ростом. Вони повинні бути на 25-30 см коротше. Виберіть лижі з пластиковими «лапками» у вигляді кола або «зірочки», які дозволять відштовхуватися при катанні навіть від пухкого снігу. Малюкові 3-х років ростом 100 см підійдуть палиці довжиною 75 см, для одинадцятирічного дитини зростанням 145 см придбайте палиці довжиною 115 см.
3
Юних гірськолижників починають навчати спусках зі схилів спочатку і зовсім без палиць - так вони швидше вчаться тримати рівновагу. Потім, коли техніка катання вже буде освоєна, можна вибрати і палиці. Щоб не помилитися, одягніть дитині черевики і поставте на лижі з кріпленнями. Нехай він зігне праву руку під прямим кутом, притиснувши лікоть до тулуба. Рукоятка палиці повинна бути в долоні, а вістря впиратися в підлогу.
4
Простежте за тим, щоб рукоятка була зручною, ергономічною форми, і долоню дитини могла її щільно обхопити в гірськолижній рукавичці або в рукавиці. Петля-темляк повинна щільно утримувати зап'ясті, щоб дитина могла легко контролювати руху палиць.
Корисна порада
Не купуйте дитині гірськолижний інвентар, у тому числі і лижні палиці, на виріст. Їх довжина повинна бути зручною і відповідати зросту лижника, щоб він міг легко і вільно маніпулювати ними при катанні.