Як збільшити торговельну виручку.

При зниженні виторгу можливо збільшити продажі. Для цього необхідно проаналізувати кілька моментів. Підберіть продавця за всіма правилами маркетингу, розподіліть продукцію в зручному і вигідному для вас вигляді, поміняйте назву фірми, якщо воно немилозвучну. Застосуйте систему знижок для залучення більшої кількості клієнтів.
Інструкція
1
Як правило, особою магазину є продавець. Залежно від того, який товар реалізується в фірмі, підбирається консультант. Якщо у вас магазин, наприклад, молодіжного одягу, відповідно продавцеві бажано одягатися в товар, який продається в даній організації. Адже в першу чергу покупці звертають увагу на зовнішній вигляд консультанта (він повинен бути охайним, ввічливим, ненав'язливим). В продавці молодіжного одягу найправильніше запросити фахівця у віці до 25 років. Адже потенційні покупці такого магазина - молоді люди, а консультанту відповідного віку простіше знайти спільну мову з споживачами.
2
Велике значення у збільшенні продажів має викладка товару. Як з'ясували дослідники з мерчендайзингу, правильний розподіл продукції веде до залучення покупців. Поставте на перший план (тобто на те місце, куди в першу чергу потрапляє погляд покупця при вході в магазин) товар, який має яскравий зовнішній вигляд. Якщо це магазин одягу, скомплектує товари так, щоб споживачеві було краще видно, що в даній фірмі присутній дизайнерський підхід, і покупцеві допоможуть підібрати комплект.
3
Всі речі розподіліть по виробникам (якщо в магазині продаються дорогі речі). Розкладіть товар за видами, найменуваннями (це відноситься до одягу середнього і економ класу), але так, щоб споживачеві було зручно знайти потрібну річ.
4
Назва магазину відіграє дуже велику роль. Якщо у вашої фірми немилозвучну найменування, краще змініть його. Воно повинно бути незабутнім, несхожим на інші, але в той же час нести в собі суть діяльності.
5
Система знижок впливає на всіх покупців. Щоб застосувати її, спочатку увімкніть 5-10 відсотків до ціни товару. Тоді для вас буде вигідно продавати, а також число проданих речей зросте в рази. Адже так ви залучите безліч клієнтів, реалізуєте більше товарів.
6
Замовте рекламу по радіо, телебаченню. Хоча на це йдуть чималі кошти, гроші виправдаються. Продажі збільшаться, а клієнтів стане більше. Але найголовніше в торгівлі - втриматися на ринку. Щоб обійти конкурентів, потрібно, щоб ваша фірма відрізнялася від інших своєю якістю, сервісом, правильним підходом продавців.