Як конвертувати файли в формат txt.

Конвертація файлу в формат TXT може знадобитися при нераспознаваемості формату збереження документа використовуваним текстовим редактором. Зазвичай це відбувається в мобільних пристроях, настільки зручних для перегляду і читання документів «на бігу».
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми», щоб змінити формат текстового документа. Розкрийте посилання Microsoft Office і запустіть додаток Word.
2
Відкрийте підлягає конвертації в формат TXT документ і розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть команду «Зберегти як» і надрукуйте ім'я змінюваного документа у відповідному полі діалогового вікна. Виберіть опцію «Звичайний текст» у рядку «Тип файлу» і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK. Запустіть додаток «Блокнот» і відкрийте в ньому сконвертовані файл з розширенням .txt.
3
Альтернативним методом отримання того ж результату може послужити одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl і A у відкритому в додатку Microsoft Word документі для виділення всього вмісту. Далі необхідно викликати контекстне меню документа, натиснувши праву кнопку миші, і вказати пункт «Копіювати». У додатку «Блокнот» потрібно так само викликати контекстне меню нового документа і вказати команду «Вставити». Після цього слід відкрити меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми і вказати команду «Зберегти». Конвертація документа у формат TXT буде виконана автоматично.
4
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Total Excel Converter, призначене для пакетної конвертації файлів з розширенням .xls в .txt. Запустіть встановлену програму та виберіть папку з потрібними .xls-файлами в дереві головного вікна програми. Застосуйте прапорці на полях файлів, що підлягають конвертації, і вкажіть TXT в випадаючому списку форматів. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку Convert.
5
Зверніть увагу на те, що додаток Total Excel Converter повністю сумісний з ОС Windows. Тому конвертація потрібного файлу може бути виконана на робочому столі через контекстне меню файлу.