Як зрозуміти, чим я можу займатися.

Багато людей займаються в житті не тим, що їм дійсно подобається, а тим, що, на їх переконання, престижно, принесе прибуток і визнання. Виходить, що багато хто з нас підлаштовують своє життя під когось. Як зрозуміти що дійсно важливо і потрібно саме нам?
Вам знадобиться
  • 1. Внутрішня гармонія
  • 2. Улюблена справа
Інструкція
1
Слухайте своє серце, довіряйте йому. Тільки воно знає, що потрібно саме вам. Прислухайтеся до своїх відчуттів. І ніколи не робіть того, що викликає у вас неприємне почуття. При виборі свого заняття не потрібно покладатися на думку інших людей. Всі їхні поради будуть ґрунтуватися на їх потребах і уявленнях, а не на ваших.
2
Розберіться в тому, які заняття вас дійсно захоплюють. Наприклад, вам подобається ліпити з глини незвичайні речі. Тоді, можливо, вам варто перетворити це хобі в роботу. Подумайте про те, що багато людей із задоволенням куплять річ ручної роботи. Також згадайте, про що ви мріяли, коли були дитиною. Не потрібно все життя ходити на нецікаву роботу. Дбайте про те, чого хоче ваша душа.
3
Користуйтеся тими можливостями, які у вас є. Для цього потрібно придивитися уважніше до тих людей, які вас оточують. Вони послані у ваше життя невипадково. Ви можете вчитися багато чому у них. Іноді людям відкриваються всі двері для досягнення цілей. Їх тільки треба побачити.
4
Будьте відповідальні за своє життя. Ніколи не перекладайте відповідальність за неї на інших. Зміна вашого життя залежить тільки від вас. Не зраджуйте своє бажання бути щасливим.