Як знайти втекла собаку.

Тварина, що живе в будинку або квартирі, з перших днів стає членом сім'ї та загальним улюбленцем. Якщо це собака, то ви не тільки годуйте і виховуєте її, але і виводите на прогулянки, використовуючи нашийник і повідець для безпеки. На жаль, іноді це не рятує, і пес, спущений з повідка, може захопитися іграми, втекти і загубитися. Чим швидше ви спробуєте знайти втекла собаку , тим більша ймовірність того, що пошуки увінчаються успіхом.
Інструкція
1
Обійдіть околиці того місця, де загубилася ваша собака. Задавайте запитання про неї перехожим і місцевим жителям, особливо тим, хто сидів біля під'їздів стареньким. Запасіться терпінням, щоб кожному зустрічному описати свого пса з усіма характерними особливостями. Відведіть на пошуки деякий час, щоб собака, якщо вона знаходиться поблизу, встигла відчути ваш запах і прибігти до вас.
2
Зверніться за допомогою до місцевих власникам собак, які попадуться на вашому шляху. Ця категорія людей, звичайно, відгукнеться на вашу біду. Залиште їм свої телефони і будьте впевнені, що побачивши вашого улюбленця, вони неодмінно подзвонять або спробують затримати його до вашої появи
3
Якщо по «гарячих слідах» собаку знайти не вдалося, поверніться додому і роздрукуйте оголошення про свою пропажу. Вкажіть в ньому не тільки свої контактні телефони. Помістіть фотографію пса і в тексті опишіть його якісь зовнішні ознаки, відмітні особливості: татуювання, незвичайне забарвлення, розташування плям, шрами. Залучіть до пошуків друзів і знайомих, роздайте їм оголошення для розклеювання на вулицях і у дворах.
4
Додайте повідомлення про зникнення в популярній газеті оголошень, використовуйте «біжучий рядок» на місцевому телебаченні. Скористайтеся тими можливостями оперативного пошуку, який надає інтернет, тільки не забудьте вказати в форумах або на спеціальних сайтах місто свого проживання. Самі переглядайте місцеві газети та форуми в інтернеті, де можуть бути опубліковані повідомлення тих, хто знайшов собаку.
5
Якщо у вашому місті існують собачі притулки, зверніться в них, залиште свої контактні телефони, оскільки собаку можуть привести туди пізніше. Не впадайте у відчай і продовжуйте пошуки, навіть якщо пройде багато часу. Відомі випадки, коли пес знаходив своїх господарів через кілька місяців.
Корисна порада
Щоб полегшити пошуки свого собаки, завбачливо прикріпіть на її ошийник брелок, на якому буде написаний вашу адресу і телефон. У цьому випадку ті, хто знайде втікача, зможуть оперативно зв'язатися з вами.