Як створити байк-клуб. Як придумати назву для клубу байкерів.

Пристрасть до швидкості і довгим подорожам на байках з друзями може привести вас до ідеї створити свій клуб. Однак одного бажання об'єднається недостатньо, необхідно зареєструвати клуб. Це дозволить вам не тільки ділиться досвідом з однодумцями, але й демонструвати свою майстерність на змаганнях і з'їздах.
Інструкція
1
Дізнайтеся про всі байк-клубах, що знаходяться у вашій місцевості. Перш ніж офіційно реєструвати організацію, необхідно заручитися схваленням і підтримкою більш крупного і авторитетного об'єднання. Ознайомтеся з політикою і статутами місцевих клубів, щоб мати загальне уявлення про роботу і пізніше придумати символіку і нашивки, що не мають схожості з конкурентами.
2
Знайдіть приміщення для зборів членів байк-клубу. Якщо ви будете орендувати будівлю, обов'язково оформите договір. Зверніться в пожежну службу для отримання висновку про придатність приміщення до експлуатації.
3
Зберіть збори людей, охочих організувати клуб. Складіть статут об'єднання, виберіть керівника і запротоколює процес обговорення. В правилах повинні бути зазначені цілі організації клубу, інформація про діяльність, членські внески, етапи формування, права, обов'язки і завдання. Придумайте назву вашого об'єднання, яке однозначно відобразить цілі і напрям вашої діяльності.
4
Оформіть байк-клуб в податкову службу і органах державної реєстрації. Поставте організацію на облік в Держкомстат і отримаєте відповідні коди. Відкрийте банківський рахунок і замовте друк для клубу. Отримавши всі реєстраційні документи, вирушайте в місцевій відділ юстиції і пишіть заяву про створення некомерційного об'єднання.
5
Заплануйте спільні заходи або поїздки. Розробіть план діяльності байк-клубу на кілька місяців вперед. Для залучення нових членів і додаткового заробітку створіть сайт байк-об'єднання. Розкажіть на ньому про створення клубу, правилах і майбутніх заходах. Через деякий час роботи організації у вас з'являться фотозвіти та цікаві замети. Не забувайте ділитися цими новинами з людьми, яких цікавить ваш клуб.
Зверніть увагу
Офіційна реєстрація байк-клубу потрібна для того, щоб ви могли проводити змагання, акції та мали змогу захищати свої інтереси.