Як дізнатися шлюз інтернету. Як дізнатися свій шлюз в beeline.

Якщо вам потрібно дізнатися адресу шлюзу , за допомогою якого здійснюється підключення до інтернету, або розібратися в інших настройках з'єднання, необхідно слідувати нижчеподаному алгоритму дій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - звернення в службу підтримки вашого провайдера;
  • - нижеприведенная інструкція
Інструкція
1
Першим і найнадійнішим способом дізнатися настройки підключення до мережі є звернення в службу підтримки вашого провайдера. Ці дані можуть знадобитися і при першому налаштуванні підключення комп'ютера до інтернету.
2
Якщо ваше підключення працює і отримує настройки автоматично, впізнати їх можна наступним чином: натисніть кнопку «Пуск» на робочому столі, в розпочатому головному меню виберіть пункт «Виконати».
3
Введіть у рядку cmd, натисніть ОК. У вікні, командного рядка введіть команду ipconfig/all.
4
В виведеному списку налаштувань відшукайте рядок Default gateway (перекладається як «Основний шлюз»). Адреса, що стоїть напроти цього рядка і є адреса вашого шлюзу.
5
Існують і інші способи дізнатися адресу шлюзу. Наприклад, ви можете подивитися його в вікні властивостей підключення мережевої карти вашого комп'ютера до інтернету. Для цього розкрийте головне меню комп'ютера кнопкою «Пуск», знайдіть «Панель управління» і в розділі «Налаштування» клікніть рядок «Мережеві підключення».
6
Перед вами відкриється папка з ярликами всіх створених підключень. Знайдіть серед них поточне і викличте його контекстне меню. В ньому виберіть пункт «Стан», відкриється вікно з інформацією про даний інтернет-з'єднанні. Виберіть вкладку «Підтримка». Адреса основного шлюзу даного з'єднання розміщений на ній в самій нижній рядку.
7
Якщо підключення до інтернету здійснюється не безпосередньо, а за допомогою роутера (маршрутизатора), основним шлюзом вашого комп'ютера виступатиме даний роутер. Тоді отриманий вищеописаним методом адресу буде його адресою для внутрішньої мережі. Для того щоб обійти дану перешкоду, треба або здійснити підключення кабелю інтернет-з'єднання до мережевої карти на вашому комп'ютері прямо, або звернутися в службу підтримки вашого провайдера і уточнити адресу основного шлюзу.