Як зробити рекламу таксі.

Робота в таксі досить прибутковий бізнес. Завжди знайдуться люди, яким потрібно їхати куди-небудь вночі, спізнюються на роботу, а також просто не бажають добиратися на громадському транспорті або за кермом. Але і таксі в місті безліч. Тому потрібно зробити так, щоб про вашу фірму дізналося якомога більше людей.
Інструкція
1
Визначте свою цільову категорію. Тобто тих людей, які будуть користуватися послугами вашого таксі. Якщо ви розраховуєте на дуже забезпечених людей, то і автомобілі для них повинні бути відповідні. Навряд чи багата людина захоче їхати в машині без кондиціонера в жарку і задушливу погоду. Звичайно, і тариф такого таксі буде вище звичайного. Якщо ж цільової категорією буде середній клас, ціна за кілометр повинна бути нижче. Хорошим приводом для реклами такого таксі будуть занижений тариф або знижки.
2
Придумайте відмінні риси. Це може бути цікава назва, особливий логотип, певна марка машин, знижки, акції або спеціальні тарифи. Будь-яка реклама стане більш ефективною, якщо в ній буде повідомлятися інформація, якої немає у конкурентів.
3
Зробіть якомога більше візиток. Для цього зверніться у рекламне агентство або друкарню, попросіть їх розробити унікальний дизайн і надрукувати візитки. У них повинна бути вказана вся інформація про вашу фірму: назва, телефони, адреси. Обов'язково напишіть у них про відмітні риси вашого таксі. Наприклад, «Щовівторка знижка 10%», «Сатурн - таксі елітного класу» або «Таксі« таксі »може собі дозволити кожен». Кількість візиток залежить від ваших фінансових можливостей. Але чим їх буде більше, тим краще.
4
Роздайте візитки. Віддавайте їх пасажирам, які користуються послугами вашого таксі. Залиште в тих місцях, де людям найчастіше потрібно транспорт. До них відносяться кафе, ресторани, нічні клуби, торгово-розважальні центри та лікарні. У деяких з них вам доведеться заплатити за те, щоб ваша реклама виявилася на інформаційних стійках або столиках. А хтось погодиться безкоштовно.
5
Якщо дозволяють кошти, помістіть рекламу на радіо. Текст в цьому випадку повинен бути простий, але запам'ятовується. Особливий наголос в ньому слід робити на слово «таксі», назва фірми і телефон.
Корисна порада
Пам'ятайте, що найкращою рекламою таксі будуть високу якість обслуговування і низькі ціни.