Як вивести жовта пляма. жовті плями плямовивідника.

Поява жовтих плям на улюбленій одязі може сильно зіпсувати настрій. Ви можете в домашніх умовах привести виріб у охайний вигляд за допомогою народних засобів.
Вам знадобиться
  • Оцтова кислота, гліцерин, нашатирний спирт, щавлева кислота, картопля, очищений бензин, кухонна сіль.
Інструкція
1
Використовуйте оцтову кислоту для видалення плям від іржі. Підігрійте невелику кількість засобу. Потім занурте забруднене місце і зачекайте кілька хвилин. Ретельно прополощіть тканину. Якщо плями не вдалося вивести з першого разу, повторіть дії спочатку.
2
Виведіть пляма від чаю сумішшю з 4 столових ложок гліцерину і 1 столової ложки нашатирного спирту. Змочіть ватяний диск в отриманому засобі і обробіть забруднення, здійснюючи рухи від країв до середини. Це потрібно для того, щоб попередити утворення розлучень.
3
Використовуйте щавлеву кислоту, щоб видалити застарілі плями від чаю з білих тканин. Розведіть 1 чайну ложку кислоти в склянці води. Протріть забруднене місце ватним тампоном, змоченим в розчині. Потім прополощіть і виперіть як звичайно.
4
Очистіть плями від йоду за допомогою картоплі. Очистіть бульбу від шкірки, розріжте на кілька частин і протріть зіпсовані місця. Під час обробки пляма може придбати синій відтінок - це звичайна реакція йоду з крохмалем. Заперіть обробляється місце з господарським милом або засобом для виведення плям. Прополощіть одяг у проточній воді і виперіть в теплому мильному розчині.
5
Обробіть слід від тонального крему очищеним бензином. Змочіть ватні тампони в розчиннику і прикладіть до забрудненого ділянці на 10 хвилин. Після закінчення цього часу заперіть слід від плями. Працювати з бензином найкраще на свіжому повітрі. Також не забудьте надіти гумові рукавички, щоб захистити шкіру рук від шкідливого впливу бензину.
6
Розмішайте 2 столові ложки кухонної солі в склянці теплої води. Обробіть плями від поту ватним диском, змоченим в розчині. Потім виперіть одяг з додаванням невеликої кількості засобу для виведення плям. Свіжі сліди від поту добре виводяться медичним спиртом.
Швидкість! Саме це рятує від плям. Не видалені відразу плями в'їдаються в тканину і можуть стати непереборними. Стиглий соковитий апельсин або мандарин запросто може стати причиною плям на вашій улюбленій білій блузці. Про дитячому одязі і говорити не доводиться, особливо у новорічні свята.
Вам знадобиться
  • Вода, сіль, оцет (Не винний) і все різноманіття виведення плям.
Інструкція
1
Постарайтеся негайно зняти забруднений одяг і направити на пляму від цитрусових струмінь холодної води. Попередньо можна промокнути пляму тампоном, змоченим в оцті (тільки не винному).
2
Згадайте класичний метод з сіллю. Пляма засипається їдальнею сіллю, яка вбере в себе частину вологи, це не дасть плямі розплився. Потім річ треба випрати.
3
Екстремальний спосіб. Якщо тканина, на якій утворилася пляма, біла, обдайте пляма крутим окропом. Потім простягає.
4
Зверніться до шкільного курсу хімії. Ви обов'язково згадайте, що: - оцтова кислота і ацетон вбивають тканини з ацетатного шовку; - кислоти і спирти руйнують фарби на тканині (правда, не всі); - хлорне вапно протипоказана бавовняним тканинам; - тільки для білих тканин застосовують відбілюючі речовини і лугу.
5
А якщо ви прекрасно провели час і плями від цитрусових засохли? Що робити тоді? Боротися! Очистіть річ від пилу. Струсіть. У цвітної речі перевірте стійкість забарвлення. Капніть з піпетки або нанесіть ватною паличкою в непомітному місці або на шматочок такої ж тканини засіб, яким збираєтеся вивести пляму.
6
Змочіть тканину навколо плями водою або посипте борошном, крохмалем, тальком, щоб уникнути разводов.Уложіте пляма на чисту білу ганчірку або декілька паперових серветок або полотенец.Ватним диском або ватою наносите наявний у вас плямовивідник від краю до центру плями .Нет часу возитися - нанесіть на пляму доведений до кашоподібного стану порошковий "Ваніш для кольорового", або "Бос", або плямовивідник "Вухатий нянь". Залиште на ніч. Виперіть, попередньо додавши плямовивідник на пляму.