Як вивести плями трави.

Плями від трави важко піддаються виведенню. Тому видаляти забруднення такого роду необхідно якнайскоріше. Спробуйте самостійно впоратися з цим завданням, використовуючи сучасні та народні засоби.
Вам знадобиться
 • Нашатирний спирт, перекис водню, щавлева кислота, денатурат, пральний порошок, кухонна сіль, гліцерин, яєчний білок, плямовивідник.
Інструкція
1
Розведіть 50 мл нашатирного спирту в такій же кількості води. Додайте 5 мл перекису водню. Змочіть ватяний диск в отриманому розчині і протріть забруднену ділянку. Здійснювати рухи потрібно від середини до центру, щоб уникнути появи неприємних розлучень. Перед застосуванням перевірте тканину на стійкість забарвлення. Для цього нанесіть трохи засобу на непомітне місце вироби і почекайте пару хвилин. Якщо тканина не змінила колір, продовжуйте обробку.
2
Видаліть свіжа пляма від трави теплим мильним розчином. Для цього в тазу з теплою водою розведіть трохи прального порошку або рідкого мила. Додайте нашатирний спирт, щавлеву кислоту або денатурат - 4 чайні ложки на літр рідини. Замочіть забруднений одяг в отриманому розчині на 15-20 хвилин.
3
Змішайте 1 столову ложку харчової соди з невеликою кількістю води. В результаті повинна вийде м'яка паста. Нанесіть масу на пляму від трави і залиште на 10-15 хвилин. Після закінчення цього часу потріть забруднення щіткою і прополощіть. Також можете присипати забруднення сухою содою і полити столовим оцтом.
4
Видаліть застаріле пляма за допомогою соляного розчину. У склянці теплої води розчиніть 2 чайні ложки кухонної солі. Змочіть ватяний тампон і ретельно обробіть забруднене місце. Потім прополощіть тканину в чистій проточній воді і виперіть з порошком для жирних плям.
5
Для видалення плям від трави зі світлих шовкових і вовняних тканин приготуйте суміш з гліцерину і яєчного білка. Рівномірно нанесіть отриману масу на забруднення і залиште на 1 годину. Потім прополощіть оброблювану ділянку і виперіть одяг.
6
Використовуйте сучасні засоби для виведення плям, наприклад «Ваніш». Нанесіть на забруднену ділянку трохи засобу і залиште на 30-40 хвилин. Потім почистіть щіткою слід від плями і промийте під струменем проточної води. Виперіть одяг з додаванням засобу для виведення плям.
Літо - найсприятливіший час відпочинку з поїздками на природу, на дачу. Найчастіше після такого відпочинку доводиться боротися з різноманітними плямами, що не відпираються звичайним способом. Найбільш стійкі плями - це забруднення від трави. Якщо забруднені виріб випрати навіть при 60 градусах, з машинки ви витягнете його точно в такому ж вигляді, в якому його туди поклали. Тому перед пранням плями від трави слід обробити.
Вам знадобиться
 • - мило «Антіпятін»;
 • - денатурований спирт;
 • - губка;
 • - будь плямовивідник;
 • - сіль ;
 • - нашатирний спирт;
 • - перекис водню;
 • - щавлева кислота;
 • - винний оцет;
 • - синтетичне миючий засіб.
Інструкція
1
Щоб ефективно впоратися з плямами від трави, проводите роботи з їх видалення відразу, як тільки ви їх помітили. Намочіть місця забруднень теплою водою, обробіть милом під торговою назвою «Антіпятін», залиште засіб на 20 хвилин, промийте проточною водою, виперіть в пральній машині. Даний спосіб допомагає повністю видалити плями від трави без застосування зайвих зусиль з вашого боку.
2
Інший спосіб видалити трав'яні плями - це протерти місця забруднень губкою, змоченою в денатурованому спирті. Рясно змочіть губку, протріть жорсткої стороною всі місця забруднень, прополощіть виріб у мильному розчині, виперіть в пральній машині.
3
Для очищення білих тканин, змішайте 2 столові ложки 3% перекису водню з 1 столовою ложкою нашатирного спирту, рясно полийте місця забруднень, залиште на 30 хвилин, прополощіть у мильному розчині, виперіть в пральній машині.
4
Замість зазначених способів ви можете використовувати будь-який засіб для виведення плям, призначений для застосування на білих або кольорових тканинах. Прочитайте інструкцію з використання, проведіть видалення плям відповідно до рекомендацій виробника.
5
Для видалення старих плям від трави використовуйте міцний розчин солі. Для цього змішайте 6 столових ложок повареної солі з 100 мл води, нанесіть розчин на забруднення, залиште на 24 години, замочіть виріб у мильному розчині на 2 години, прополощіть, виперіть звичайним способом, призначеним для прання даного виду тканин.
6
Якщо у вас є щавлева кислота і винний оцет, то для видалення плям від трави розчиніть в 100 мл води 1 столову ложку винного оцту і 1 столову ложку щавлевої кислоти, ретельно розмішайте, рясно полийте плями, залиште розчин на 30 хвилин , промийте виріб під проточною водою, виперіть звичайним способом.