Як знайти драйвер для відеокарти. Як правильно вибрати відеоадаптер для ноутбук.

Іноді від друзів можна почути розмови про те, що диск з драйверами до відеокарти був загублений, і переустановка операційної системи тепер не в радість. Дійсно, втрата драйверів від комп'ютера - негативний факт. Але це не безвихідна ситуація. У пошуку драйверів вам зможе допомогти утиліта по скануванню персонального комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Everest Ultimate Edition.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до процесу оновлення відеодрайвера, необхідно визначити компанію, яка справила ваш відеоадаптер. Сьогодні існує 2 великих компанії: GeForce від NVidia або Radeon від ATI. Якщо немає можливості відкрити бічну стінку системного блоку, зробіть наступне: натисніть меню «Пуск» - пункт «Виконати» (комбінація клавіш Win + R). Перед вами з'явиться вікно - введіть команду dxdiag.
2
Перед вами з'явиться вікно з заголовком «Засіб діагностики DirectX» - перейдіть на закладку «Дисплей» - назва карти буде видно в блоці «Пристрій».
3
Після визначення марки відеокарти, необхідно дізнатися розрядність вашої операційної системи. Це робиться таким чином: натисніть меню «Пуск» - пункт «Виконати» (комбінація клавіш Win + R). Перед вами з'явиться вікно - введіть команду winver. Якщо у вас 64-розрядна версія операційної системи, то до назви системи буде дописка, інакше назва системи не зміниться.
4
Запустіть програму Everest Ultimate Edition. Після декількох секунд закінчиться сканування пристроїв. Натисніть в бічній панелі «Комп'ютер» - «Система» - «Відео». У правій частині програми відіб'ються дані по цьому пристрою. У нижній частині цього списку буде вказано посилання на оновлення драйверів. Перейдіть за цим посиланням.
5
Ви потрапите на офіційний сайт виробника вашої відеокарти. Для скачування необхідного драйвера вкажіть версію операційної системи та натисніть на посилання.
Зверніть увагу
Для нормальної роботи відеокарти з операційною системою потрібні драйвера. Операційна система зазвичай містить стандартний драйвер Його основним завданням є забезпечення виведення картинки на дисплей. Щоб задіяти всі можливості відеокарти, необхідно встановити повноцінні драйвера для відеокарти.
Корисна порада
Як оновити драйвери для відеокарти. Перш, ніж оновлювати драйвери, потрібно з'ясувати, яка у вас відеокарта. Існує два основних сімейства відеочипів: GeForce, вироблені компанією NVidia, і Radeon, вироблені компанією ATI. Всі інші відеочипи, в тому числі виробництва SiS, S3, Matrox, VIA і навіть Intel, як правило, не годяться для сучасних ігор.
Для стабільної та якісної роботи відеокарит рекомендують встановлювати підходящі відеодрайвери . Підходити до цього процесу потрібно з усією серйозністю, тому що невірний вибір програмного забезпечення може привести до збою в роботі відеокарти.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Природно, найкращий спосіб знайти і встановити відповідні версії драйверів - скачати їх з офіційного сайту виробника вашої моделі відеокарти. Якщо ви використовуєте відеоадаптер компанії ATI (Відкрите Radeon), то відвідайте сайт http://www.amd.com/ru. Перейдіть на сторінку «Підтримка та драйвери». Знайдіть у правій частині вікна меню Download Drivers і заповніть його.
2
Спочатку виберіть категорію. Для стаціонарних комп'ютерів краще використовувати Desktop Graphics. В наступному полі вкажіть лінійку продуктів, наприклад Radeon 7xxx Series. Виберіть модель відеокарти, наприклад Radeon 7200 для відеокарти 7250. Виберіть операційну систему, яка встановлена на вашому комп'ютері або ноутбуці, і натисніть кнопку View Results.
3
Скачайте програму Catalyst Software Suite. Встановіть цей додаток, перезавантажте комп'ютер для застосування нових параметрів і налаштуйте відеокарту. Якщо ж ви є власником відеокарти фірми nVidia, то відвідайте сайт http://www.nvidia.ru/page/home.html. Відкрийте меню «Драйвери» і перейдіть до пункту «Завантажити драйвери». Заповніть аналогічне меню і скачайте програму nVidia Control Panel. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо ви не змогли самостійно вибрати відповідний драйвер, то скачайте і встановіть програму Sam Drivers. Запустіть файл RuhThis.exe і перейдіть в меню «Установка драйверів». Зачекайте, поки утиліта просканує підключене устаткування і підбере для нього файли драйверів.
5
Виділіть галочкою один або кілька пунктів, що відносяться до відеоадаптера, і натисніть кнопку «Встановити». У розгорнулося меню вкажіть параметр «Звичайна установка». Перезавантажте комп'ютер і налаштуйте параметри роботи відеокарти. Врахуйте, що краще використовувати оригінальні програми, взяті з офіційних ресурсів.