Як бути хитрою і мудрою. Як бути хитрою серед дівчат.

Хитрість в більшості випадків сприймається як щось негативне, не надто гідне, пов'язане з обманом, нещирістю. Але ж бувають ситуації, коли це слово має прямо протилежний зміст. Наприклад, в сімейних відносинах. Коли про заміжню жінку кажуть: «Вона мудра!», Це означає, що дружина вміє тверезо міркувати, здатна йти на розумний компроміс, поступки, створює в будинку затишну, доброзичливу обстановку. Як же дружині стати хитрою і мудрою?
Інструкція
1
Насамперед рішуче проженіть сумніви: мовляв, а чи можна взагалі вдаватися до хитрощів в подружніх стосунках, гідно це? Нічого поганого тут немає. Ви ж не обманюєте чоловіка, тим більше, не змінюєте йому. Ви хочете, щоб у родині була доброзичлива обстановка, панувало взаєморозуміння, повага один до одного. А в цій справі дуже багато залежить від жінки. Адже не випадково у різних народів світу є прислів'я типу: «Розумна дружина - чоловікові пані», «Чоловік - голова, жінка - шия».
2
Пам'ятайте: будь-який чоловік, у тому числі делікатний і слабохарактерний, терпіти не може, коли жінка намагається їм командувати, особливо категорично і безапеляційно. Ви - не армійський начальник, а ваш будинок - не казарма. Навчіться добиватися свого з жіночою м'якістю, як і личить слабкій статі.
3
Припустимо, ви цілком справедливо вважаєте, що чоловік міг би вам допомогти по дому, замість того, щоб лежати на дивані перед телевізором. Зрештою, ви теж прийшли з роботи. Ні в якому разі не кидайте роздратованим тоном: «Невже так важко зрозуміти, що я втомилася? Ну-ка, піднімайся, допомагай! »Фраза:« Дорогий, не міг би ти мені допомогти? »Буде куди доречніше. І чоловік напевно охоче відгукнеться на ваш заклик.
4
А якщо у чоловіка і дружини різні точки зору, як треба вчинити в тому чи іншому випадку? Навіть якщо ви абсолютно впевнені у своїй правоті (припустимо, краще розбираєтеся в цьому питанні), не треба йти до мети напролом. Як ви думаєте, отримала б незабутня Лисиця сир від Ворони, якби вдалася до крику, погроз, навіть сльозам? Отож-бо й воно. Доможіться мети розумної хитрістю. Трохи підлестіть чоловікові: «Ти ж такий розумний, напевно знаєш, як краще вчинити!» А коли він «розм'якне», делікатно і вміло наведіть його на потрібну думку.
5
Способів дуже багато. При мінімальному бажанні і фантазії дружина доб'ється свого, а чоловік буде щиро впевнений, що він сам цього захотів. І всім буде добре!