Як з файлів зробити образ.

Створення образу з папки або файлів дозволяє без втрати записати інформацію на диск. Крім того, дана процедура дозволяє змінювати вміст вже існуючих образів, додаючи до них нові дані.
Вам знадобиться
  • - Alcohol 120%;
  • - Nero.
Інструкція
1
Для створення образу з файлів на жорсткому диску скористайтеся програмою Alcohol 120%. Скачайте безкоштовну версію цієї утиліти з офіційного сайту. Встановіть програму і перезавантажте комп'ютер.
2
Запустіть Alcohol 120%. Відкрийте меню «Віртуальні диски» і введіть цифру 1 в поле «Число віртуальних приводів». Дочекайтеся створення нового дисковода. Тепер перейдіть в меню «Створення образів» і дочекайтеся відкриття нового вікна.
3
Натисніть клавіші Ctrl і P. Натисніть кнопку «Далі» в новому меню. Натисніть кнопку «Додати» і виберіть потрібний файл. Повторіть цю процедуру, якщо вам необхідно включити до складу образу інші файли.
4
Поставте галочку поруч із пунктом «Пропуск помилок читання». Введіть назву створюваного образу. Вкажіть потрібний пункт в полі «Формат». Краще всього використовувати типи образів ISO і MDF. Виберіть папку для збереження отриманого файлу. Натисніть кнопку «Далі».
5
Поставте галочку поруч із пунктом «Закрити вікно після закінчення операції». Зачекайте, поки програма виконає необхідні дії.
6
Також створити образ з комплекту файлів можна за допомогою програми Nero. Запустіть цю утиліту. У верхньому меню виберіть режим роботи з DVD-носіями.
7
Відкрийте меню DVD-Copy. Виберіть вкладку «Запис» і поставте галочку напроти пункту «Використовувати кілька пристроїв захоплення.
8
Тепер натисніть кнопку «Копіювання». Зі списку запропонованих пристроїв виберіть пункт Image Recorder. Натисніть кнопку Ok. Додайте файли до майбутнього образу. Введіть його назву і вкажіть папку, в яку буде збережений отриманий файл.
9
Натисніть кнопку «Копіювати» і почекайте, поки буде створено новий образ диска.
Створення образів зараз досить популярна процедура, до того ж досить важлива і корисна. За допомогою образу можна копіювати інформацію на носій без втрати інформації. Багато хто помічав, що при копіюванні файлів і папок з фільмом або з грою на диск інформація не завжди відтворювалася на інших комп'ютерах або плеєрах. Створення образів зможе подолати цю проблему.
Вам знадобиться
  • 1) Записуваний файл
  • 2) Програма Alcohol
Інструкція
1
Для створення образу ми будемо використовувати програму Alcohol. Відкриваємо програму Alcohol, вибираємо вкладку файл, потім створення образів або натискаємо комбінацію клавіш "ctrl + p". У діалоговому вікні натискаємо кнопку далі.
2
З'являється вікно під назвою «формування вмісту». В графі «мітка тому» ми задаємо ім'я майбутнього образу.
3
Далі в правій колонці вибираємо додати файл. Натискаємо далі.
4
З'являється вікно, в якому вибираємо місце для збереження образу. Можна вибрати формат образу, або залишити за замовчуванням. Натискаємо старт і чекаємо, коли завершиться створення образу, і тиснемо кнопку готово.