Як вивести ярлик на робочий стіл. Як вивести на робочий стіл документи в windows 7.

У ході інсталяції в комп'ютер прикладні програми, як правило, задають питання про необхідність створення ярликів на робочому столі - це один із способів створення іконок на самому доступному місці робочого простору ОС. Є способи і «ручного» виведення іконок на робочий стіл - їх можна застосовувати до виконуваних файлів програм, файлів документів, до папок і інших об'єктів.
Інструкція
1
Відкрийте діалог майстра створення ярликів. Зробити це можна через контекстне меню, яке з'являється при натисканні правою кнопкою миші по фонового зображення робочого столу. У цьому меню розкрийте розділ «Створити» і виберіть другий рядок - «Ярлик».
2
Клікніть кнопку «Обзор» в першій формі майстра. Вона відкриває стандартне діалогове вікно, за допомогою якого вам потрібно знайти об'єкт (виконуваний файл програми, файл документа або даних, папку і т.д.) і натиснути кнопку «Відкрити».
3
Перейдіть до наступної форми - клацніть по кнопці «Далі». Наберіть текст, який стане підписом під картинкою ярлика, і натисніть кнопку «Готово». Нова іконка з'явиться на робочому столі відразу після цього дії.
4
По-іншому цю ж операцію можна виконати з використанням файл-менеджера Windows - Провідника. Запустіть його, наприклад, подвійним клацанням по іконі «Комп'ютер» на робочому столі. З використанням дерева папок в цьому додатку відкрийте каталог, в якому зберігається потрібний об'єкт (файл або папка).
5
Створіть для нього ярлик на робочому столі одним із двох способів. Це можна зробити, клацнувши об'єкт правою кнопкою і вибравши в розділі «Відправити» рядок «Робочий стіл (створити ярлик)». А можна просто перетягнути його на робочий стіл правою кнопкою миші. Коли відпустіть кнопку, на екрані з'явиться невелике меню, в якому виберіть пункт «Створити ярлики».
6
Використовуйте операцію перетягування і для створення копій ярликів з головного меню операційної системи. У цьому випадку можна використовувати як ліву, так і праву кнопки миші - в першому випадку контекстного меню не з'явиться, коли ви відпустіть кнопку.
7
Для виведення на екран ярликів системних компонентів («Кошик», «Комп'ютер», «Мережа» та ін.) Використовуйте спеціальний діалог ОС. У Windows 7 і Vista його найпростіше запустити через пошуковий механізм - відкрийте головне меню і наберіть в полі з фразою «Знайти програми та файли» текст «рабоч». Цього буде достатньо, щоб у списку посилань на результати пошуку з'явилася потрібна вам «Відображення або приховування звичайних значків на робочому столі» - клацніть по ній. У вікні, поставте позначки в чекбоксах тих компонентів, які потрібно вивести на робочий стіл і натисніть кнопку OK.