Як відновити загублені документи.

Документи видаються людині з народження. Все життя він отримує нові, користується ними до кінця своїх днів. У разі втрати паспорта, професійного посвідчення особи, пропуску на різні виробництва і режимні об'єкти, атестата про закінчення навчальних закладів, прав на водіння автомобіля, свідоцтва про народження та інших можна за короткий термін відновити паперу.
Інструкція
1
Зверніться в поліцію, якщо ви втратили паспорт. Вам видадуть довідку певного зразка, що свідчить про причину втрати документа, що посвідчує особу. Сходіть в ЖЕК за місцем вашої реєстрації (прописку) з цією довідкою і заповніть заяву, паспортистка видасть повідомлення про пропажу паспорта. Жителям приватного сектора подібний документ видає квартальний. Відвідайте паспортний стіл, де заповніть заяву за зразком про відновлення паспорта. Попередньо сфотографуйте і надайте в установу 4 фотографії для паспорта. Сплатіть державне мито у будь-якому відділенні банку. Розмір складе 200 рублів. Протягом 30 діб вам видадуть новий паспорт.
2
Сходіть в ЗАГС за місцем проживання, якщо ви втратили свідоцтво про шлюб. Напишіть заяву, прикладіть ксерокопію свого паспорта та документа, що посвідчує особу чоловіка, не забудьте взяти оригінали. Вам доведеться заплатити державне мито в розмірі 400 рублів з кожного в будь-якому відділенні банку і прикріпити до документів квитанцію. Дублікат з відповідною позначкою вам видадуть протягом одного дня. Таку ж процедуру треба пройти, якщо мова йде про відновлення свідоцтва про народження або смерті.
3
Відновлюйте водійське посвідчення якнайшвидше після втрати. Візьміть паспорт; знадобиться також медична довідка про стан здоров'я, одне фото розміром 3,5 на 4,5 сантиметрів, квитанція про оплату держмита. Віднесіть документи в ГИБДД, де випишуть на ваше ім'я тимчасове посвідчення, потім доведеться скласти іспит з водіння. Протягом 30 діб видадуть новий документ.
4
Втративши військовий квиток, звернетеся у відділення військкомату, напишіть заяву про втрату, викладіть в ньому обставини, за яких сталася втрата. Прикладіть до заяви фотографії встановленого зразка і чекайте видачі дубліката. Зазвичай його дають відразу.
5
Зберігайте свідоцтво про право власності на нерухоме майно дуже ретельно. Правовстановлюючі документи можна відновити в Реєстраційній палаті за місцем проживання. Вам треба буде написати заяву про втрату. Трапляється, коли документи втрачають ще на стадії здійснення угоди. Зверніться до нотаріуса, який завіряв і надавав необхідні довідки. Як правило, у нього є копії, і він зможе заповнити втрату. Якщо не вийшло, йдіть в судову інстанцію. На підставі рішення суду Реєстраційна палата видасть нове свідоцтво про право власності на майно.
Зверніть увагу
Практично кожен втрачений документ можна відновити протягом місяця за місцем видачі початкового екземпляра.
Корисна порада
Подайте в місцеву газету оголошення з позначкою «вважати недійсним» будь-який документ, який ви втратили.
У житті трапляється всяке. Буває, що губляться важливі документи : права, паспорта. Як бути, якщо ви втратили такий документ, і які наслідки вас можуть очікувати? Відразу потрібно зазначити, що процедура відновлення документів довга і нервова. Але не варто зневірятися, так як все поправимо.
Інструкція
1
Після втрати будь-якого документа звернетеся в міліцію із заявою про втрату. Зверніться з такою ж заявою за місцем проживання, щоб вам видали дублікат, якщо загублений паспорт або довідку з місця проживання, якщо пропали документи на квартиру.
2
Зверніться в бюро знахідок і повідомите їх про пропаже.Узнайте адреса установи (згідно вашої пропажу) та контактний телефон, щоб звернутися за помощью.Позвоніте в довідкову і дізнайтеся, до кого вам потрібно звернутися із заявою про відновлення, а також дні прийому відповідної особи.
3
Запишіться на прийом і дізнайтеся всю необхідну інформацію про збір документів для відновлення пропажі (довідка з місця проживання, довідка з БТІ, форми №1, №9, №16).
4
Після збору всіх документів, відправляйтеся в належний установа для проходження процедури відновлення. Оплатіть в Ощадбанку штраф за втрату документа і державне мито за видачу нового документа. Напишіть заяву на ім'я начальника установи. У заяві вкажіть П.І.Б. і причину, по якій ви звертаєтеся за допомогою. Поставте дату і підпис. Збережіть талон, який гарантує вам заміну втраченого документа. Чекайте протягом 15 календарних днів нового документа замість зниклого.