Як відновити систему без перевстановлення.

У разі відмови операційної системи недосвідчені користувачі воліють встановити нову її копію. Цей процес займає досить багато часу, враховуючи той факт, що виникає необхідність інсталяції всіх потрібних програм.
Вам знадобиться
  • Установчий диск Windows.
Інструкція
1
Для екстрених ситуацій в операційних системах Windows передбачена функція відновлення. Її використання можливе лише в тому випадку, якщо ви не відключали автоматичне створення резервних копій або самостійно активували контрольні точки. Вставте диск з установочними файлами Windows в DVD-привід.
2
Перезавантажте комп'ютер. Натисніть кілька разів клавішу F8. Дочекайтеся появи нового меню. Виділіть пункт DVD-Rom та натисніть клавішу Enter. Дозвольте програмі з диска підготувати деякі файли, необхідні для подальшої роботи.
3
Якщо ви використовуєте Windows XP, то в першому меню виберіть пункт «Відновлення». Для цього натисніть клавішу R. Після запуску обраного меню вкажіть одну з раніше створених контрольних точок. Натисніть кнопку «Далі» і дочекайтеся завершення процедури відновлення операційної системи.
4
Якщо ви працюєте з операційними системами Vista або Seven, то в першому меню виберіть мову програми установки. Натисніть кнопку «Далі». Перейдіть в меню «Додаткові параметри відновлення».
5
У новому вікні вкажіть пункт «Відновлення системи». Дочекайтеся збору інформації про існуючі ОС. Виберіть потрібну копію Windows і натисніть кнопку «Далі». Клікніть по потрібної контрольної точки і знову натисніть «Далі».
6
Якщо ви створювали архів системного розділу, то в меню «Варіанти відновлення» виберіть пункт «Використовувати образ системи». Підключіть пристрій, на якому зберігається архів ОС. Якщо ви використовували для запису образу DVD-носії, вставте в привід перший диск.
7
Натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся завершення операції. При роботі з DVD-носіями періодично вставляйте наступний по порядку диск. Після відновлення системи виберіть варіант завантаження з жорсткого диска.