Як зробити мотоцикл Дніпро. Як зробити широке колесо.

Багато досвідчених мотоциклісти купують «Дніпро», уже розраховуючи зробити з нього ексклюзивний апарат. Його конструкція досить проста і легко піддається різного роду переробкам. А зовнішній вигляд мотоцикла, навіть при невеликому тюнінгу, стає дуже і дуже ефектним. Навіть у порівнянні з кращими зразками зарубіжного мотопрому.
Вам знадобиться
  • - запасні частини та деталі від інших мотоциклів;
  • - зварювальний апарат, болгарка, дриль;
  • - ключі гайкові, викрутки та інший інструмент.
Інструкція
1
Пір'я передньої вилки подовжите за допомогою вставок. Потім всю її поверхню покрийте хромом або нікелем. Для установки заднього колеса від автомобіля розрахуйте маточину і вісь так, щоб до цього ж колесу штатний диск гальма. Щоб полегшити всю конструкцію, залиште від нього тільки диск і зберіть його зі спицями.
2
Задню частину рами переробіть під більш широке колесо: розширте маятник, замість підсідлових труб приваріть інші, гнуті, діаметром 28 мм. Поверх цих труб приваріть пластини-підсилювачі. Задні амортизатори поставте під нахилом - підвіска стане трохи м'якше, і зовнішній вигляд від цього тільки виграє.
3
Щоб винести підніжки вперед і зробити їх зручними, подовжите раму на 100-150 мм і перенесіть точки кріплення двигуна назад. Сам двигун трохи поверніть в горизонтальній площині, щоб при установці широкого заднього колеса муфта карданного вала не перекошувалася.
4
Штатні крила обріжте. Повністю не видаляйте - функція захисту від бруду повинна зберігатися. Якщо необхідно зробити більш глибокі крила, як заготовки візьміть крило коляски. Приварите до нього потрібні пластини.
5
Зробіть новий бензобак. Для нього підберіть кілька фрагментів баків з інших мотоциклів. Вирізавши частині бака, зваріть їх встик. Для герметизації саморобного бака залийте всередину його епоксидну смолу і перекочуйте бак з боку на бік, поки епоксидка рівномірно НЕ розтечеться і не застигне.
6
Підстава для нового сідла виріжте з 2-мм сталі. На нього закріпіть поролон за формою нового сідла. Для обтягування використовуйте цілісний шматок шкіри, щоб не вийшло псують зовнішній вигляд швів. Обробіть нове сідло клепками.
7
Руль зробіть «рогатою», зігнутим. Рукоятки і важелі випиляєте самостійно або придбайте аналогічні від імпортних моделей мотоциклів. Стійки для дзеркал виріжте з 8-мм сталі. Корпуси дзеркал самостійно не робіть - їх простіше придбати.
8
Вихлопну трубу залиште одну або доповніть її другий. Щоб не гнути труби, просто зварюють їх з фрагментів інших мотоциклів. Крім того, укоротите правий випускний колектор, щоб ноги не обпікало жаром, що походить від нього. Шви зачистите і відполіруйте. Труби та корпусу глушників покрийте хромом. Для характерного звуку вихлопу а-ля Харлей в глушники вставте відповідні автомобільні пружини.