Як полагодити гіроскоп на вертольоті.

Страхи кожного пілота можуть іноді збуватися. Дорога іграшка-вертоліт може втратити керування і потрапити в аварію. І така іграшкова авіакатастрофа - явище не тільки сумне, але і вельми повчальне.
Вам знадобиться
  • - гіроскоп;
  • - паяльник;
  • - припой;
  • - інструкція від вертольота, в паперовому вигляді або в інтернеті.
Інструкція
1
Після аварії ретельно огляньте місце події, всі вузли та агрегати вертольота.
2
Подивіться, чи є несправності крім відірвалася гіроскопа . Якщо такі є, усуньте їх.
3
З'ясуйте, як розташовувався гіроскоп до того, як відірвався. Подивіться, як розташовувався цей елемент за інструкцією. Розміри гіроскопа дуже малі. Найчастіше це чіп, габарити якого порівнянні з габаритами невеликої монетки.
4
Перед тим як ремонтувати, огляньте деталь на пошкодження. Якщо є дефекти, потрібно поміняти гіроскоп; якщо їх немає, визначити справність можна тільки спробувавши припаяти і подивившись, чи працює іграшка.
5
Встановіть гіроскоп на належне йому місце, візьміть паяльник і припой. Потім припаяйте деталь назад.
6
Зберіть іграшку. Встановіть всі деталі на своє місце.
7
Спробуйте виконати політ. Виконання польоту доручіть досвідченому пілоту - якщо гіроскоп не справний, є ризик того, що іграшка розіб'ється остаточно. Якщо на даний момент проблем крім відірваного гіроскопа виявлено не було, ще є шанс замінити плату повністю, зберігши іграшку.
Зверніть увагу
Те, що ви ретельно і акуратно припаяли гіроскоп - це ще не гарантія того, що вертоліт знову працюватиме справно. Гіроскоп може бути зіпсований. І якщо, припаявши його, ви виявили, що іграшка не працює, залишається тільки повністю змінити плату або здати в ремонт, де вирішенням проблеми займуться фахівці. Вартість нової плати нижче, ніж вартість абсолютно нового вертольота. У деяких моделей радіокерованих вертольотів плата може коштувати близько сорока доларів.
Корисна порада
Гироскоп являє собою дуже крихке пристрій. Припаювати його варто тільки в тому випадку, якщо після ретельного огляду ви не виявили жодних механічних пошкоджень.