Як заробити гроші на вантажоперевезеннях.

Наявність машини вже дає можливість надавати послуги з вантажоперевезень. Але для того, щоб заробляти на цьому хороші гроші , необхідно докласти максимум зусиль і поставитися до цієї сфери, як до серйозного бізнесу.
Вам знадобиться
  • Машини, сайт.
Інструкція
1
Розробіть свою прозору систему взаємовідносин з клієнтами. На ринку існує велика кількість компаній з вантажоперевезень, але мало роблять дійсно якісні послуги. Часто клієнт після завершення роботи чує ціну в декілька разів більшу, ніж та, яка була озвучена по телефону диспетчером. Ви повинні орієнтуватися на заповнення потреби інших, а не на своє бажання заробити.
2
Офіційно зареєструйте свою компанію, щоб була можливість укладати договори на законній підставі. Це підвищить ступінь довіри до вашої компанії з боку клієнтів, які не тільки будуть повторно звертатися до вас, але і рекомендувати вас своїм друзям і знайомим. Природно, щоб ви могли повністю відповідати вимогам і умовам договірних відносин, у вас повинен бути налагоджений якісний сервіс обслуговування. Також цей момент убезпечить вас від клієнтів, які можуть просто не оплатити надану послугу.
3
Найміть в штат або укладіть договір з позаштатним юристом, який не просто складе для вас типовий договір, але готуватиме документи в кожному індивідуальному випадку. Багато клієнтів іноді хочуть внести корективи в документи.
4
Поставте перед собою завдання сформувати колектив відповідальних і надійних працівників. Адже саме від якості їх роботи залежатиме думка про вашу фірму. Диспетчери завжди повинні бути ввічливі при спілкуванні з клієнтами по телефону, а вантажники - ставитися до вантажу, як до свого власного майну.
5
Уникайте працювати на російських машинах. Незважаючи на те, що вартість іномарок вище, вони будуть економити ваші кошти при ремонті і технічному обслуговуванні всього автопарку.
6
Пам'ятайте, що переїзд - це не разова послуга і в вас може знову виникнути необхідність. Щоразу вам необхідно розлучатися з клієнтом так, щоб він знову захотів звернутися саме до вас. Проявляйте увагу і участь, відповідайте побажанням своїх клієнтів і ніколи не ігноруйте зауваження.
7
Обов'язково створіть свій сайт і максимально використовуйте інтернет для розміщення реклами про свої послуги. Наявність сайту свідчить про серйозність фірми. Зробіть рекламні наклейки на самих машинах з номерами телефонів офісу.