Як заробити гроші на перепродажах. Як перепродати.

Для грамотного інвестора діючі компанії можуть стати вельми вдалим вкладенням фінансових коштів. Заробити гроші на перепродажах готового бізнесу можна з меншим ризиком, ніж на операціях на фондовому ринку. Навіть у тому випадку, якщо вам не вдасться перепродати підприємство за вищою ціною, воно залишиться у вашій власності, і буде приносити прибуток, кероване найманим менеджером. Використовуйте одну із пропонованих схем для отримання доходу від перепродажу інвестицій.
Інструкція
1
Ви можете купити компанію, а потім розпродати її активи. Оптимальний варіант - перепродаж матеріальних і нематеріальних активів у комплексі, але в російських реаліях ця задача майже нездійсненна. Для великих мегаполісів, таких як Москва і Петербург, основним джерелом доходу стане земельну ділянку, на якій розташоване підприємство. У регіонах вашу прибуток складе нерухомість і основні засоби, що належать купленому підприємству. Для підприємств-банкрутів, вартість яких відносно невелика, існує варіант продажу нематеріальних активів: торгової марки, ноу-хау, оригінальних рецептур.
2
Заробити гроші на перепродажах підприємств можна після того, як ви придбаєте їх і потім вкладете додаткові кошти на їх економічне відновлення. Термін повернення вкладених коштів у цьому випадку рідко перевищує три роки, тому їх середня прибутковість становить порядку 35% річних. Це цілком реальний показник, враховуючи, що підприємство нерідко має значними матеріальними активами, і їх ліквідаційна вартість може перевищувати продажну ціну компанії. Прибутковість такої покупки і перепродажу значно зросте, якщо інвестор буде мати досвід роботи в тій галузі, до якої належить куплене підприємство, і зв'язку, що дозволяють купувати муніципальні підприємства за заниженою ціною.
3
Особливою стійкістю і ліквідністю характеризується схема придбання кількох підприємств, подальша їх інтеграція і продаж. Ця схема має велику привабливість для закордонних інвесторів і поки не дуже поширена серед російських підприємців. Вона ускладнена тим, що для покупки та інтеграції декількох компаній можуть знадобитися значні суми і терміни. Таким привабливим з точки зору купівлі та перепродажу може стати мережа невеликих спеціалізованих магазинів, що торгують запчастинами, мобільними телефонами, парфумерією, продуктами.
Завдяки динамічності, непередбачуваності і можливості змагатися з живими людьми, online гри завоювали широку популярність, істотно потіснивши продукти класичного типу на ігровому ринку. Щодня в усьому світі в сотні мільйонів людей грають в online ігри, приносячи видавцям мільярди доларів щорічно. Більшість ігор влаштовано таким чином, що в процесі користування ними доводиться витрачати гроші. Але при певному підході можна і заробити на online іграх .
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - кілька електронних гаманців у різних системах електронних платежів;
  • - аккаунт в обраній онлайн-грі.
Інструкція
1
Виберіть один або кілька способів заробітку, якими будете займатися. Залежно від типу гри способи можуть різнитися. Але, як правило, загальні принципи скрізь однакові. Основою для заробітку може стати: - створення і прокачування персонажів, юнітів, акаунтів для подальшого продажу; - прокачування чужих персонажів, юнітів, акаунтів шляхом гри у відсутності господаря; - прокачування чужих персонажів у складі групи зі своїм високорівневим персонажем (можливо не у всіх іграх ); - видобуток і подальший продаж великої кількості ігрової валюти, цінних ресурсів, предметів за рахунок тривалої гри (можливо не у всіх іграх ). Виберіть способи, що обіцяють найбільшу віддачу і відповідні вашим можливостям. Наприклад, якщо у вас немає добре екіпірованого високорівневого персонажа, то платна групова прокачування поки не для вас.
2
Підготуйте все необхідне для реалізації обраних способів заробітку. Прокачайте персонажів, добудьте екіпіровку і т.д. На даному етапі можна розглянути покупку необхідних предметів і персонажів у інших гравців. Це може виявитися ризикованим (нерідкі випадки шахрайства заснованого на поверненні купленого персонажа чи акаунта за допомогою адміністрації після отримання грошей), але дозволить отримати все необхідне за короткий час.
3
Оберіть способи реалізації ігрових цінностей і способи отримання оплати. Способи продажу ігрових цінностей залежать від їх типу. Ресурси і предмети можна продавати як відразу за реальні гроші, так і за ігрову валюту (її за реальні гроші продати легше). Передача предметів і ресурсів здійснюється всередині гри. Угоди з персонажами складніше, їх краще здійснювати за участю гаранта. Оплату простіше всього приймати електронними грошима. Хоча в окремих випадках, при проведенні угоди з особистою участю сторін, оплата може бути зроблена готівкою.
4
Знайдіть покупців ігрових предметів або послуг. Проведіть пошук на ігрових форумах, в соціальних мережах. Розгляньте можливість співпраці з ігровими магазинами. Вони можуть як здійснювати перепродаж ігрових валют, ресурсів, предметів у великих обсягах, так і наймати "драйверів" - людей, що прокачують чужих персонажів. Подібні магазини за певний відсоток можуть виступати гарантами при угодах. Якщо це можливо, використовуйте аукціон eBay.
5
Заробіть на онлайн іграх . Грайте для того, щоб отримати ігрові цінності, прокачати своїх або чужих персонажів, і т.д. Здійснюйте продажу акаунтів, персонажів, ігрових предметів. Отримуйте оплату на свій електронний гаманець.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a_72FoIIv30
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що торгівля ігровими предметами і персонажами за реальні гроші, як правило, не заохочується адміністрацією, або прямо заборонена користувальницькою угодою. Будучи поміченими в подібній торгівлі, ви ризикуєте втратити оплачені ігрові акаунти внаслідок їх блокування адміністрацією ігрових серверів. Використання ботів, як правило, також карається і тягне за собою блокування облікового запису.
Корисна порада
Для деяких ігор існує програмне забезпечення, що автоматизує дії гравця (так звані боти). При правильному підході їх використання може виявитися целесообразним.Прі великих угодах використовуйте послуги гарантів - відомих гравців або ігрових магазинів з хорошою репутацією.