Як відключити аську.

Додаток ICQ - найпопулярніша сьогодні програма для «миттєвого» обміну повідомлення в інтернеті. В інтернаціональному варіанті її називають instant messenger ICQ, а в російськомовному секторі мережі - просто «аська». Після інсталяції з установками за замовчуванням додаток з'являється на екрані при кожному завантаженні комп'ютера, що через деякий час починає дратувати. Це основна, хоча і не єдина причина, по якій виникає необхідність відключити « аську ».
Інструкція
1
Самий радикальний спосіб відключення програми ICQ - її деінсталяція. Якщо ви вирішите скористатися ним, розкрийте головне меню операційної системи і натисніть посилання «Усі програми». Знайдіть і відкрийте папку, назва якої складено з назви і номера версії ICQ (наприклад, ICQ7.6). У ній активуйте команду деінсталяції - клікніть рядок з текстом Uninstall або «Видалення». Після цього почне працювати програма, яка в процесі видалення програми може задати вам кілька запитань про параметри деінсталяції, на які слід відповісти натисканням відповідних кнопок у з'являються діалогових вікнах.
2
При необхідності лише відключити автоматичний запуск цього месенджера при кожному завантаженні комп'ютера скористайтеся настройками самої програми. Доступ до них можна отримати, наприклад, розкривши випадає з написом «Меню» у правому верхньому кутку основного вікна програми та обравши в ньому рядок «Настройки». У вікні зміни установок виберіть розділ «Увійти» в секції «Розширені». У другий рядок правій частині цієї вкладки поміщений чекбокс з написом «Запускати ICQ при старті комп'ютера» - зніміть з нього позначку і натисніть кнопку OK.
3
Якщо в комп'ютер встановлена програма-фаєрвол, то у вас є можливість з її допомогою заборонити доступ ICQ в мережу. Порядок дій у цьому випадку буде різний для різних версій брандмауера. Наприклад, якщо використовується AVG Internet Security 2012, клацанням по іконці додатка в треї відкрийте його інтерфейс і клікніть іконку Firewall. Потім знайдіть і натисніть посилання «Додаткові параметри» - відкриється ще одне вікно зі списком додатків. Цей список представлений в форматі таблиці, знайдіть в ній рядок, відведену для ICQ, і клікніть напис у другій колонці («Дія»). В результаті розкриється список варіантів, в якому вам потрібно вибрати верхній рядок - «Блокувати». Після цього закрийте вікно натисканням кнопки OK, а наступне - натисканням кнопки «Зберегти зміни».