Як позбутися від спливаючій реклами.

Рекламні вікна того чи іншого формату присутні на багатьох інтернет-сайтах. Особливий дискомфорт доставляють спливаючі банери. На щастя, саме такий тип реклами найпростіше заблокувати.
Вам знадобиться
  • - AdBlockPlus;
  • - Dr. Web CureIt;
  • - Ad Muncher;
  • - Kaspersky WindowsUnlocker.
Інструкція
1
Встановіть плагін для браузера, блокуючий більшість рекламних банерів. Відвідайте сайт http://adblockplus.org/ru. Скачайте утиліту, призначену для інтеграції в той браузер, які ви використовуєте найчастіше.
2
Встановіть завантажене додаток і перезапустіть інтернет-провідник. Перевірте працездатність встановленої утиліти. Якщо даний додаток не справляється повністю з поставленим завданням, встановіть програму Ad Muncher.
3
Виконайте її завантаження з офіційного сайту розробників. Налаштуйте фільтри після запуску Ad Muncher. Дозвольте програмі працювати у фоновому режимі.
4
На жаль, описані утиліти не призначені для блокування рекламних банерів, що з'являються відразу після входу в операційну систему. Щоб видалити подібний модуль, відвідайте сайт https://www.drweb.com/xperf/unlocker і скачайте запропоновану програму.
5
Перезавантажте комп'ютер і запустіть безпечний режим Windows. Запустіть завантажений exe-файл і натисніть кнопку «Сканувати». Видаліть вірусні об'єкти, які знайде дана утиліта.
6
Самостійно очистіть папку system32 від вірусів. Для цього видаліть всі файли формату * lib.dll. Замість зірочки може бути присутнім будь-яке поєднання букв і цифр.
7
Запустіть звичайний режим роботи операційної системи. Якщо вам не вдалося відключити рекламний банер описаними методами, відвідайте сайти розробників антивірусних програм: www.esetnod32.ru, www.kaspersky.ru і www.freedrweb.com.
8
Перейдіть до сторінок, призначеним для видачі паролів відключення банерів. Заповніть потрібні поля і дочекайтеся появи варіантів кодів розблокування комп'ютера.
9
Підставте почергово отримані паролі. Дочекайтеся відключення рекламного модуля і запустите програму Dr. Web CureIt. Ви також можете використовувати утиліту Kaspersky WindowsUnlocker.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FP9FhU4YOLI