Як надрукувати сторінку з інтернету. Як правильно друкувати сторінки з інтернету.

Користувач може знайти в мережі матеріал практично на будь-яку тему. Іноді йому достатньо просто прочитати інформацію, опубліковану на сайті, а іноді виникає необхідність перенести її на паперовий носій. Надрукувати сторінку з інтернету можна різними способами.
Інструкція
1
Відправити сторінку на друк можна безпосередньо у вікні браузера. Виберіть в меню «Файл» команду «Друк» або натисніть клавіші Ctrl і [Р]. У багатьох браузерах (Opera, Internet Explorer, Google Chrome) дану команду можна знайти і в контекстному меню, яке стає доступним по правому кліку миші у вікні оглядача.
2
Такий спосіб друку не завжди буває зручний, так як формат інтернет-сторінки може не збігатися з форматом простого паперового аркуша. В даному випадку є кілька варіантів. Виділіть на сторінці фрагмент тексту, який вам потрібен, і задайте в настройках принтера друк тільки виділеного фрагмента (відзначте маркером потрібний пункт в діалоговому вікні принтера або виберіть відповідну команду з меню, що випадає).
3
Якщо на сайті є рядок-посилання «Версія для друку», натисніть на неї. Вигляд сторінки зміниться. В основному залишиться тільки текст, можливо, будуть відображатися смайли, але всі зображення, які були на сторінці, зникнуть. Задайте команду «Друк» будь-яким зручним для вас способом. Така інтернет-сторінка оптимізована для друку, і текст на папері буде розміщений правильно.
4
Можна вдатися і до менш зручному способу. Виділіть матеріал на сторінці і клацніть по ньому правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть команду «Копіювати», виділений фрагмент буде поміщений в буфер обміну. Альтернативні способи - поєднання клавіш Ctrl і [C] або команда «Копіювати» в меню «Правка».
5
Запустіть текстовий редактор, наприклад Microsoft Office Word, створіть порожній документ і клікніть в робочій області правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть пункт «Вставити». Комбінація клавіш Ctrl і [V] або кнопка «Вставити» на вкладці «Головна» в розділі «Буфер обміну» також дозволять вставити в документ матеріал з буфера обміну.
6
Після цього відредагуйте по необхідності текст і відправте його на друк через меню «Файл» і команду «Друк». Якщо налаштовані «швидкі» кнопки, натисніть на кнопку із зображенням принтера на панелі інструментів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LWFAE7sDbbA
При роботі за комп'ютером нерідко виникає потреба роздрукувати сторінку , щоб інформація була під рукою. Це можуть бути і важливі документи, і цікаві веб-сторінки.
Вам знадобиться
  • комп'ютер;
  • принтер;
  • папір.
Інструкція
1
Підключіть до комп'ютера або ноутбука принтер. Щоб принтер працював, на комп'ютері мають бути встановлені його драйвера. Для установки принтера використовуйте диск, який йшов з ним в комплекті. Переконайтеся, що при підключенні принтера він розпізнається операційною системою комп'ютера або ноутбука. Переконайтеся, що кабель від принтера до комп'ютера приєднаний, сам принтер включений в розетку, а на ньому горить лампочка індикатора. У принтері повинен бути картридж з чорною фарбою (якщо ви будете друкувати сторінку в чорно-білій гамі) або картриджі з кольоровою фарбою (якщо ви збираєтеся роздрукувати сторінку в кольорі). Завантажте потрібну кількість аркушів в спеціальний лоток для паперу.
2
Підготуйте сторінку до друку. Якщо ви користуєтеся програмою Microsoft Word або іншим текстовим редактором, отформатируйте текст і надайте йому бажаний вид. Виставите потрібний шрифт і колір тексту. Коли все готово, натисніть вкладку «Файл» - «Друк». Виконайте необхідні настройки: вкажіть, скільки копій сторінки повинно бути роздруковане, які саме сторінки з документа підлягають друку, виберіть книжкову або альбомну орієнтацію аркуша, вкажіть розміри полів і т.д. Запустіть друк.
3
Якщо ви хочете роздрукувати зображення, це можна зробити в більшості графічних редакторів, також зайшовши у вкладку «Файл» - «Друк», або натиснувши на значок друку. З'явиться «Майстер друку фотографій». Натисніть «Далі», поставте галочки навпроти зображень для друку і знову натисніть «Далі». Програма попросить вас вибрати принтер.
4
Іноді буває необхідно роздрукувати веб- сторінку . Багато веб-сторінки мають спеціальні полегшені версії для друку - зазвичай в кутку під або над статтею є значок під назвою «Версія для друку». Якщо вам треба роздрукувати сторінку як є, разом з усіма елементами, рекламою і іншим, використовуйте вкладку браузера «Файл» - «Друк».