Як зробити прищі непомітними.

Запалення на шкірі - явище неприємне. Приховати прищі (вугри, акне і т.д.) можна за допомогою сучасних косметичних засобів, застосувавши деякі правила косметології. Красива і чиста шкіра - запорука успіху.
Вам знадобиться
  • - аптечний збір ромашки;
  • - вода;
  • - сік лимона;
  • - лосьйон (тонік) для особи;
  • - тональний крем (крем-основа, що маскує олівець);
  • - пудра.
Інструкція
1
Добре очистіть вашу шкіру. Для цього скористайтеся тоніком або лосьйоном, який підходить вашому тілу. Також як очищає засобу ви можете застосувати настойку, приготовлену самостійно в домашніх умовах.
2
Для приготування всеочисній настойки вам буде потрібно 2 столових ложки аптечного збору ромашки і 200 мл води, сік лимона. Залийте траву крутим окропом. Ємність накрийте щільною кришкою і залиште на 30-40 хвилин. Після цього процідіть настій і додайте 1-2 чайних ложки лимонного соку. Такий засіб прекрасно очистить вашу шкіру й надасть їй свіжий і здоровий вигляд.
3
Як маскуючий кошти використовуйте тональний крем, спеціальний олівець (коректор) або крем-основу. Для правильного вибору зверніться за допомогою до косметолога. Спеціаліст, уважно вивчивши стан вашої шкіри, дасть вірні рекомендації з підбору крему.
4
Для нанесення тонального крему використовуйте спеціальний пензлик. Чи не застосовуйте занадто багато засобу. Воно не повинно бути помітним на вашій шкірі. Основна функція маскує кошти - приховати видимі почервоніння запалених ділянок тіла.
5
Маскуючий засіб наносите, починаючи з центру запальної ділянки шкіри, поступово растушевивая спеціальним пензликом.
6
В заключному етапі маскування прища запалені ділянки злегка припудріть, надавши їм матовий відтінок. Засіб вибирайте на тон світліше натурального кольору шкіри.
7
Щоб уникнути появи нових запалень на шкірі обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем. Своєчасне і правильне лікування прищів позбавить вас від необхідності використання маскувальних засобів. Також досвідчений фахівець підкаже вам ряд профілактичних дій, які можливо застосовувати в домашніх умовах самостійно.