Як ставити рибальські мережі взимку. Як взимку ставити рибаловние мережі дивитися відео.

У зимовий період правилами риболовлі дозволений вилов за допомогою мереж. Вони встановлюються під лід. Останнім часом в північних районах, де сезон зимової риболовлі триває 3-4 місяці, великою популярністю користуються різні конструкції для установки мережі під льодом. Ставити рибальські мережі взимку можна за допомогою простого і функціонального пристрою - спеціальної лебідки.
Вам знадобиться
  • - пристрій для протягання рибальських сіток під льодом;
  • - спеціальна пила для льоду;
  • - товста дріт;
  • - міцна мотузка;
  • - ледобур;
  • - рибальська сітка.
Інструкція
1
Знайдіть відповідне для підлідного лову рибне місце і просвердлите льодобуром лунку будь-якого діаметру. Спеціальної пилкою для льоду розширте отвір і випиляєте полином такого діаметру, щоб лебідка змогла в неї пройти.
2
Вийміть лебідку з упаковки і переведіть ручку в робоче положення, відвівши на 180 градусів і закріпивши спеціальною клямкою. Знайдіть невеликий гачок, розташований на протилежному кінці. До нього прив'яжіть шматок міцної мотузки для страховки. З її допомогою можна буде діставати лебідку з-під льоду.
3
Прикріпіть на праву сторону пружину-тріскачку, яка при русі лебідки буде видавати гучні характерні звуки, по якому її можна буде легко виявити. Перевірте працездатність тріскачки, злегка потягнувши за тягову мотузку.
4
Візьміться рукою за кінець шнура і опустіть лебідку в ополонку так, щоб колесо з шипами було направлено вгору. Допомогти собі зафіксувати лебідку в цьому положенні можна за допомогою тієї ж пили, впершись її в отвір на фіксаторі. Підштовхніть лебідку в тому напрямку, де ви плануєте розташувати другий лунку.
5
Рухайтеся в сторону другої лунки, притримуючи в руці кінець помаранчевого шнура. Орієнтуйтеся по звуку, який видає тріскачка, встановлена на лебідці. На гладкому льоду, який покритий снігом, помаранчева лебідка, рухома під льодом, буде добре помітна.
6
Після того як шнур лебідки розмотається на всю довжину, вона зупиниться приблизно в 60 метрах від першої лунки. На цьому місці зробіть за допомогою бура лунку, потім пропиляєте полином і витягніть лебідку на поверхню. Якщо ви не бачите лебідку, то зробіть з товстого дроту гак довжиною приблизно 2 м і спробуйте зачепити лебідку або її трос цим гаком.
7
Зачепите кінець поплавкового шнура мережі за шнур лебеді і протягнете мережу під льодом від першої до другої лунки.
Зверніть увагу
Для цього виду риболовлі вам необхідно буде оформити ліцензію в територіальному органі рибоохорони.