Як налаштувати мікрофон на навушниках.

Комп'ютер - це всього лише системний блок і монітор. Щоб використовувати його можливості в повній мірі, необхідні периферійні пристрої, наприклад, навушники, мікрофон , колонки. Вся підключається до комп'ютера техніка вимагає настройки.
Вам знадобиться
  • - ПК;
  • - навушники з мікрофоном.
Інструкція
1
Мультимедійні навушники, забезпечені вбудованим мікрофоном, комплектуються двома входами. Вхід мікрофона буває відзначений червоним кольором, а вихід на самі навушники - зеленим. Гнізда для підключення розташовані поруч, не переплутайте. Включайте обидва штекера в призначені для них гнізда.
2
Будь периферійне пристрій, що підключається до комп'ютера, має бути забезпечене відповідною програмою. Зазвичай, драйвера встановлюються автоматично. Якщо при першому підключенні цього не сталося, перевірте наявність диска в комплекті з пристроєм, і встановіть програму самостійно.
3
Після підключення, навушники з мікрофоном необхідно налаштувати. Натисніть «Пуск», далі «Панель управління» і значок «Звуки і аудіопристрої». У вікні ви побачите кілька вкладок.
4
Налаштування якості запису, відтворення звуків через мікрофон проводиться у вкладці «Мова». Щоб відрегулювати гучність мікрофона, його необхідно включити і скористатися опціями «Запис мови», «Відтворення мови». Відсуньтеся від колонок, якщо в мікрофоні чутні сторонні шуми.
5
Перевірте навушники з мікрофоном в роботі. Скажіть що-небудь в мікрофон - чуєте ви себе в навушниках? Якщо ні, включіть мікрофон на відтворення. Для цього, в правому кутку монітора, де годинник, знайдіть значок динаміка. Натисніть по ньому двічі лівою клавішею миші і приберіть прапорець «Викл» у віконці «Гучність», де написано «Мікрофон». Потім знайдіть «Параметри» або «Властивості» і відзначте посилення мікрофону прапорцем. Для спілкування в програмі Skype цих налаштувань достатньо.
6
Якщо пристрій вибрано для запису пісень, зверніть увагу на додаткові параметри. Для цього встановіть галочку у вкладці «Параметри» - з'явиться нова кнопка - «Налаштування». Перемкніть галочку з відтворення звуку на запис і натисніть Ок. Крім того, для запису, вам будуть потрібні спеціальні програми - аудіоредактор. Зверніть увагу на Adobe_Audition_CS5.5_v4.0.1815.
7
Перевірте рівень запису мікрофона в панелі управління. Виберіть вкладку «Звуки і аудіопристрої», перейдіть в закладку «Мова». Рівень запису регулюється натисканням кнопки «Гучність». Далі знайдіть кнопку «Перевірка» - спливе вікно «Майстер перевірки аудиоустройств». Налаштуйте шкалу гучності відповідним повзунком. Перевірте працездатність мікрофона на сайті http://www.karaoke.ru/
Корисна порада
Деякі види звукових карт не підтримують відтворення звуку в мікрофоні. Домогтися хорошої якості у вас навряд чи вийде.