Як зняти стоп сигнали на Тойоті.

Основне призначення стоп-сигналу на автомобілі - попередження водіїв рухомих позаду транспортних засобів про зниження швидкості або про зупинку машини. Саме тому їх робота так важлива для безпеки дорожнього руху. При поломці сигналу або для заміни лампи, ліхтар необхідно зняти, часом це доводиться робити самостійно.
Інструкція
1
На автомобілях Toyota, як і на всіх інших, встановлені по два стоп-сигналу спереду і ззаду. В інтересах безпеки контроль сигналів гальмування слід проводити регулярно. Якщо в ході перевірки не включається сигнал аварійної світлової сигналізації, то причина цьому скоріше всього - несправність вимикача аварійної світлової сигналізації. Іноді буває досить кілька разів натиснути на нього, щоб він нормально запрацював. У разі якщо цього не відбулося, зніміть вимикач, стиснувши при цьому фіксуючі виступи. Витягніть з паза і перевірте контакти Голковий з'єднання.
2
В ході установки вмикача стоп-сигналу притисніть його до опори педалі з таким розрахунком, щоб навіть при відпущеної педалі штифт натискав на вмикач. Бездоганна робота можлива тільки при правильному приєднанні штирькової колодки.
3
Існує декілька простих способів перевірити справність сигналів гальмування. Так, перебуваючи у гаражі, вам для цього достатньо буде побачити червоний відблиск на стіні при натисненні педалі гальма. А під час їзди подивіться в дзеркало заднього виду. Якщо ви побачите, що в рефлекторах фар або від поверхні кузова йде позаду вас автомашини відбивається світло ваших стоп-сигналів, значить все в порядку.
4
Зняття і установка вимикача стоп-сигналів автомобіля Toyota-Corolla здійснюються таким чином. Спочатку слід вимкнути запалювання і відключити штекер від вимикача стоп-сигналів. Після того як ви послабити контргайку і вигвинтите вимикач, можна приступати до установки.
5
Виміряйте висоту педалі від підлоги. Вона повинна відповідати технічним даним гальмівної системи. Почніть вкручувати вимикач до тих пір, поки він не досягне педалі, після чого зробіть ще півоберта і затягніть контргайку. Підключіть штекер і включіть запалення. Натисніть на педаль гальма і попросіть когось подивитися на стоп-сигнали. Якщо зроблено все правильно, то вони включатися вже при легкому натисканні.
Зверніть увагу
Стоп-сигнал розташований в гальмівному приводі і приводиться в дію натисканням гальмівної педалі. Традиційним кольором ліхтаря є червоний, оскільки він завжди добре видно і для водіїв у всьому світі є попередженням про небезпеку.
Життя учасників дорожнього руху повна несподіванок особливо під час пересування в автомобілі. Навіть з гранично акуратним водієм, що дотримують всі вимоги «Правил дорожнього руху», може статися неприємність в дорозі. Наприклад, який-небудь неуважний колега не зуміє вчасно зупинитися і розіб'є задній ліхтар попереду стоїть машини.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 10 мм.
Інструкція
1
Відсутність світлової сигналізації задніх ліхтарів, коли у машини не працюють покажчики поворотів і стоп сигнали, створюють у водія стресовий стан під час дискомфортного управління несправним автомобілем.
2
Отже бажання автовласника скоріше відремонтувати задні ліхтарі машини цілком оправданно.Но перед придбанням у роздрібній мережі нового комплекту, несправні ліхтарі необхідно демонтувати з задній панелі кузова автомобіля і провести їх дефектовку.
3
Для досягнення поставленої задачі в машині відкривається багажний відсік, і зсередини на задній панелі відкручуються дві гайки, виготовлених з пластмаси і закріплюють захисну кришку заднього фонаря.После чого акуратно, не докладаючи зайвого зусилля, від'єднується колодка з електропроводами. Так як шина, підключена до монтажній платі, досить тонка і легко обривається при необережному поводженні з ремонтованим обладнанням.
4
На даному етапі віджимаються засувки, і демонтується монтажна плата, на якій розміщені патрони для лампочок світлової сигналізації. Після уважного дослідження струмопровідних доріжок, на предмет виявлення розриву в них, приймається рішення про подальше використання або про заміну (в разі виявлення дефектів) монтажної плати заднього ліхтаря.
5
Щоб зняти з кузова скло з відбивачем, необхідно відкрутити ключем на 10 мм чотири гайки, що кріплять ліхтар зсередини багажного отсека.Для заміни демонтованих ліхтарів, їх деталі купуються в автомагазині як окремо, так і в зборі. І не має сенсу витрачати гроші на зайву свідомо несправну запасну частину.