Як відкрити торгову точку з телефонами.

Бізнес в сфері мобільних телефонів досить складний для старту, оскільки ринок поділений між великими гравцями. Однак навіть невелика торгова точка може приносити непоганий дохід при грамотній і продуманій організації.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - стартовий капітал;
  • - обладнання;
  • - персонал.
Інструкція
1
Зареєструвавшись в якості індивідуального підприємця, займіться пошуком приміщення для вашої торгової точки. Ключовим фактором у даному випадку є її місце розташування і прохідність. Після завершення пошуку врегулюйте організаційні питання з пожежною службою та подбайте про охорону.
2
Проведіть невелике маркетингове дослідження. Оцініть рівень клієнтів, проаналізуйте присутність конкурентів і їх дії. Будьте готові до того, що поблизу напевно будуть розташовуватися магазини провідних гравців ринку мобільних телефонів. Однак ви зможете зайняти власну нішу, якщо грамотно підійдете до асортиментної політики і стандартам обслуговування клієнтів.
3
Продумайте асортимент. З одного боку, ви повинні пропонувати найбільш затребувані і актуальні моделі. З іншого - вигідно відрізнятися на тлі конкурентів. Цього можна домогтися як за допомогою продуманої цінової політики на відомі марки телефонів, так і завдяки введенню в асортимент декількох ексклюзивних позицій з привабливою вартістю. Налагодьте поставки стільникових телефонів згідно вибраного списку товарних позицій.
4
Закупіть торгівельне обладнання. Вам знадобляться закриті скляні вітрини, стійки для продавців, оргтехніка. Доцільно також встановити систему охорони та противокражні (наприклад, радіомагнітні) ворота.
5
Найміть персонал. Ваші працівники повинні бути досить активними і енергійними, розбиратися в асортименті та вміти виявити потреби покупця. Добре знання товару - один з головних критеріїв. Сьогодні обивателю досить складно встежити за з'являються новинками, тому саме продавець-консультант повинен вірно зорієнтувати клієнта і підштовхнути до покупки.
Корисна порада
Пропонуйте в свій торговій точці супутні послуги, наприклад, встановіть Мультікасса для різних платежів. Це дозволить вам збільшити купівельний потік.