Як перекачати файли з комп'ютера в телефон Samsung. Як скинути на samsung wave 525 музику без карти пам'яті.

Сучасні телефони Samsung позиціонуються як повноцінні мультимедійні пристрої, що підтримують такі форми контенту, як аудіо, фото і відео. Для завантаження файлів використовуйте один з простих способів.
Інструкція
1
Найбільш поширеним способом є синхронізація за допомогою дата-кабелю. Дата-кабель і драйвера, а також програмне забезпечення для синхронізації ви зможете знайти в комплектації телефону. Якщо в копмлект вони не входили, скачайте драйвера з офіційного сайту samsung.com або з будь-якого з фан-сайтів фірми, а дата-кабель купите в магазині стільникового зв'язку, або замовте по інтернету.
2
Встановіть програмне забезпечення і драйвера, після чого підключіть телефон до комп'ютера. Виконуйте дані дії саме в цій послідовності. Запустіть програмне забезпечення і скачайте файли на телефон.
3
Багато сучасні ноутбуки, як правило, оснащені Bluetooth-модулем. У випадку, якщо ваш комп'ютер потрапляє в їх число, або у вашому розпорядженні є вищезазначений модуль, і він же присутній на вашому телефоні, активуйте його на мобільному і виставте режим «доступний для всіх».
4
Після цього запустіть запуск пристроїв з комп'ютера і знайдіть ваш телефон. Надішліть файли, підтвердивши прийом на мобільному. Після цього дочекайтеся завершення передачі і відключіть Bluetooth-інтерфейс на мобільному.
5
Якщо ваш телефон оснащений слотом для карт пам'яті, вийміть її з мобільного. Підключіть кардрідер до комп'ютера і вставте в нього картку. Дочекайтеся, поки вона виявиться як знімний жорсткий диск. Після установки драйверів, яка повинна відбутися автоматично, скопіюйте на неї файли, призначені для відправки на телефон. Безпечно витягніть КП з комп'ютера і вставте її назад у телефон.
6
Ви також можете використовувати послуги безкоштовних wap-обмінників. Розглянемо цей спосіб на прикладі http://www.amobile.ru/. Перейдіть по посиланню http://www.amobile.ru/wapload, після чого введіть ваш нікнейм та перевірочні цифри. Виберіть «Самсунг» зі списку виробників телефонів, після чого дислокується і завантажте файл, призначений для відправки. По завершенню завантаження ви будете перенаправлені на сторінку, на якій буде видна посилання на скачування. Перейдіть по посиланню з мобільного телефону і скачайте файл.