Як завантажити ігри в телефон Sony Ericsson.

Телефони фірми Sony Ericson позиціонуються як мультимедійні телефони, і надають великі можливості для проведення дозвілля за допомогою перегляду відео, прослуховування музики і, звичайно ж, різноманітних ігор. Для завантаження додатків на телефони даного виробника використовуйте декілька простих варіантів.
Інструкція
1
Найбільш простим способом є синхронізація телефону і комп'ютера за допомогою дата-кабелю. В цьому випадку у вас з'являється можливість не тільки завантаження відео, зображень та програм, а й перепрошивки телефону. Все необхідне для цього, а саме, дата-кабель і диск з драйверами, ви зможете знайти в комплектації телефону. В іншому випадку, скачайте драйвера і програмне забезпечення за адресою www.sonyericsson.com, а дата-кабель купите в магазині стільникового зв'язку або замовте в інтернет-магазині.
2
Встановіть драйвера і програмне забезпечення, після чого підключіть дата-кабель і переконайтеся, що програма «бачить» телефон. Після цього скопіюйте ігри за допомогою програмного забезпечення в пам'ять телефону.
3
При наявності Bluetooth-інтерфейсу використовуйте його для передачі програми до Вашого телефону. Активуйте інтерфейс на телефоні, виставивши режим «Видно всім», після чого запустіть пошук пристроїв на комп'ютері. Виявивши телефон, відправте на нього гру і підтвердіть прийом на мобільному, натиснувши кнопку «Так».
4
Для передачі даних ви також можете використовувати інфрачервоний порт. Єдина відмінність від передачі за допомогою Bluetooth-з'єднання полягає в тому, що порти надсилає, та пристрої повинні знаходитися не далі, ніж на 10 сантиметрів один від одного.
5
У разі якщо ваш телефон підтримує змінні карти пам'яті, то вам необхідно витягти карту з телефону, після чого вставити її в кардрідер. Вона визначиться як знімний жорсткий диск. Скопіюйте на НЕ гру, призначену для запуску на мобільному телефоні. По завершенню копіювання вставте її назад в мобільний.
6
Для завантаження ігор на телефон ви також можете використовувати wap-обмінник. Розглянемо цей спосіб на прикладі одного з популярних сервісів http://amobile.ru/wapload/. Перейдіть по вищезазначеним посиланням, після чого впишіть ваш нікнейм, виберіть виробника телефону і введіть перевірочний код.
7
Виберіть виробника вашого телефону і дислокуються ваш додаток, після чого завантажте його за допомогою відповідної кнопки. Після цього перейдіть за посиланням, написаної червоним шрифтом, яка з'явиться на сторінці і скачайте гру.