Як встановити двигун ВАЗ на ЛУАЗ. ЛуАЗ Як поставити ДВС від ваза і Як ую поставити вилку зчеплення.

Український позашляховик ЛУАЗ всім хороший. Високопроходімий, компактний, недорогий в експлуатації. Але більшість його недоліків - наслідок малопотужного двигуна, призначеного більше для легкового автомобіля, ніж для всюдихода. Вихід один - встановити на ЛУАЗ мотор від ВАЗа.
Вам знадобиться
  • - перехідна пластина;
  • - радіатор від Таврії;
  • - електровентилятор радіатора від ВАЗ-2106;
  • - гумовий шланг-повітропровід, перетином 500 см2 ;
  • - розширювальний бачок ВАЗ-2108;
  • - лебідка для підйому двигуна;
  • - комплект інструментів.
Інструкція
1
В автомобіль ЛУАЗ простіше встановити силовий агрегат від ВАЗ-івської класики. По-перше, вони підходять по конструкції. По-друге, розроблені і продаються перехідні плити для заміни мотора. По-третє, набір передавальних чисел коробки передач ЛуАЗу оптимально підходить до движкам Жигулів.
2
Придбайте перехідну пластину для установки двигуна. Щоб загальна маса автомобіля не збільшилася, виберіть алюмінієву. Також можна завантажити креслення такої пластини і замовити її виготовлення на заводі, якщо є така можливість.
3
Зніміть з ЛуАЗу запорізький мотор. З двигуна ВАЗ зніміть додаткові штатні опори. Їх установка абсолютно марна - опори ЛуАЗу конструктивно розраховані на великі перевантаження. Також зніміть з двигуна маховик і корзину зчеплення. Встановіть його на перехідну плиту і прямо на ній подсоберіте. Врахуйте, що основні моделі перехідних плит розраховані на використання шпильок ЛУАЗ.
4
Встановивши новий движок всередину мотоотсека, не поспішайте знімати стропи лебідки. У підвішеному стані закріпіть перехідну пластину на картер зчеплення, закріпіть двигун на опори. Перевірте роботу зчеплення. Зберіть новий радіатор Таврії з електровентилятором ВАЗ-2106. Його доведеться встановити зліва від нового двигуна. Інакше доведеться подовжувати моторний відсік, змінювати зовнішній вигляд автомобіля, псувати його развесовку.
5
До нового радіатора повітря від фальшрадіаторной грати підведіть за допомогою м'якого гумового воздуховода. Верхній патрубок системи охолодження розмістіть всередині воздуховода. У нижній вверніть зливну пробку і помістіть в порожнину бампера. Розширювальний бачок від ВАЗ-2108 закріпіть зліва від головного циліндра зчеплення, його нижній патрубок підключіть безпосередньо до помпи.
6
гідровакуумного підсилювач гальм перенесіть на праву сторону, а щоб в нього не потрапляла дорожній пил і вода, його впускний клапан з'єднайте з повітряним фільтром двигуна. Встановіть захисний картер двигуна.
7
Ажурний чавунний колінвал замініть на посилений сталевий. Для модернізованого таким чином приводу використовуйте ремінь від М-412. Штатний масляний фільтр при установці нового мотора буде перетинатися з рульовою колонкою. Тому замініть його на низький Сhampion F101 з виточування нового штуцера. Це не стосується моделі ЛУАЗ-1302 - його змінений рульовий механізм дозволяє монтувати фільтр будь-якого типу.
8
Зчеплення мотора ВАЗ можна залишити штатним. Вижимні підшипники ЛуАЗу до нього підходить, але через різке зростання їх на нього навантаження буде часто виходити з ладу. Проблему вирішите установкою зчеплення Luk. При об'єднанні проводки ЛуАЗу з проводкою нового мотора замінюйте всі зношені дроти. Бажаючи отримати ідеальний варіант, замініть всі дроти на якісні, а їх з'єднання загерметизуйте спеціальними складами.