Як зберегти тепло двигуна.

Роботу автомобільного двигуна можна вважати нормальною тоді, коли він набирає номінальну температуру. Але на морозі для його прогріву потрібно затратити досить багато часу і палива. Щоб прогрів відбувався швидше і тепло не розсіюється в навколишнє середовище, двигун потрібно утеплити.
Вам знадобиться
  • - пенопропілен;
  • - утеплювач;
  • - вогнетривкий брезент;
  • - ножиці;
  • - мінеральна вата або склотканина.
Інструкція
1
Придбайте спеціальні накидки для утеплення двигуна. Але вони підходять не на кожен автомобіль, мають високу ціну і не завжди правильно справляються із завданням, особливо в сильні морози. Тому краще виготовте утеплювач самі.
2
Візьміть шматок пенопропілена розмірами 1,5х1,5 м. Виберіть такий матеріал, який з одного боку покритий фольгою, щоб теплове випромінювання краще відбивалося. Накрийте цим шматком двигун фольгою вниз, закрийте капот, а зайві шматки зріжте ножицями. Це добре збереже тепло двигуна, він буде повільніше остигати і швидше набирати температуру.
3
Вдоскональте теплоізоляцію двигуна, наклеївши теплоизолятор на капот з внутрішньої сторони. Для цього придбайте утеплювач і пенопропілен. Розміри матеріалу повинні приблизно збігатися з розмірами капота. Прикладіть великий шматок паперу до капота з внутрішньої сторони і розріжте його так, щоб він щільно прилягав до тих місць, куди можна буде приклеїти утеплювач. Місця, де проходять несучі конструкції капот не оклеиваются.
4
За отриманою викрійці виріжте поліпропілен і утеплювач. Наклейте на внутрішню поверхню капота утеплювач, а потім пенопропілен фольгою вниз. Ретельно притисніть ці матеріали до поверхні під час приклеювання, інакше від перепадів температур вони відпадуть.
5
Утепліть відсік знизу, якщо почалися сильні морози. Для цього закріпіть вогнетривкий брезент на верхній частині радіатора спеціальними хомутами. Вивільните тканину так, щоб вона звисала вниз, під моторний відсік.
6
Елементи вихлопної системи, які будуть торкатися до брезенту, обмотайте стеклотканью або мінеральною ватою. Туго натягніть брезент на нижню захист двигуна і закріпіть його хомутами в кінці моторного відсіку. Для кожного автомобіля розмір брезенту і діаметр хомутів вибирається індивідуально.