Як зняти біль в тазостегновому суглобі.

Тазостегновий суглоб складається з головки стегнової кістки, яка представляє класичний шарнір, вкладений в вертлюжної западини і в кістки таза. Головка і вертлужная западина вкриті хрящем, порожнина заповнена синовіальною рідиною. Біль в суглобі може бути викликана різними причинами.
Вам знадобиться
  • - НПЗЗ у вигляді таблеток, капсул, ін'єкцій і мазей;
  • - мазі на основі бджолиної і зміїної отрути;
  • - хондропротектори;
  • - стероїдні препарати у вигляді внутрішньосуглобових ін'єкцій;
  • - гормональні препарати.
Інструкція
1
Біль в тазостегновому суглобі може бути викликана артрозом, коксартрозом, виникаючими через перевантаження або запалення, що сприяє зменшенню обсягу синовіальної рідини, хрящ стоншується, надривається і з'являються обмеження рухливості і сильний біль.
2
Нерідко біль в суглобі викликає защемлення сідничного нерва. Причина защемлення може бути різною, починаючи з грижі хребетних дисків і закінчуючи запальними захворюваннями тазових органів.
3
Щоб встановити точний діагноз, зверніться до лікаря-невропатолога. Якщо появі болю передувало падіння, травма, негайно зверніться до травматолога в травмпункт. Вам призначать комплексне обстеження, на підставі результатів якого буде призначено відповідне лікування.
4
Якщо біль в тазостегновому суглобі викликана запаленням, призначать антибіотики, нестероїдні протизапальні препарати в таблетках, капсулах або ін'єкціях, а також мазі або гелі на основі зміїного, бджолиної отрути або містять НПЗЗ.
5
Стероїдні препарати швидко пригнічують біль в тазостегновому суглобі і допомагають пацієнту в короткі проміжки часу повернутися до звичайного способу життя. Призначаються у вигляді внутрішньосуглобових ін'єкцій короткими курсами.
6
Гормональні препарати призначають за абсолютними показаннями, коли іншими методами придушити запалення і біль не вдається.
7
При руйнуванні хрящової тканини раціонально використовувати хондропротектори, які не сприяють швидкому зняттю болю, але дозволяють запобігти дегенеративне руйнування хрящової тканини. Приймати препарати потрібно систематично по 3 курси на рік тривалістю 1-2 місяці.
8
Після зняття гострого запального процесу лікар призначить физиолечение, лікувальну фізкультуру під наглядом досвідченого фахівця в умовах поліклініки. При необхідності проведуть курс масажу і голкорефлексотерапії.
9
Використовувати народні методи можна, але тільки в якості додаткових коштів до основного лікування, призначеного лікарем. У період гострого запалення не можна гріти суглоб, навантажувати фізичними вправами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ob07gLeqH-I