Як позбутися страху болю.

Алгофобія або страх болю - це порушення психіки, що породжує стан постійного неспокою. Страждають подібним розладом відчувають непідробний страх перед фізичними стражданнями.
Інструкція
1
Зверніться до професійного лікаря. Діагностувати Алгофобія досить складно. Часто її симптоми схожі з проявами депресії і наслідками порушень сну. Ваше бажання вилікуватися і добре підібрана терапія допоможуть вам приборкати свої страхи.
2
Люди, що страждають цією фобією, постійно відчувають страх сильного болю, який в будь-який момент може перетворитися в паніку, гнів і навіть жах. Організм змушений реагувати на подібні переживання запамороченням, нудотою, прискореним серцебиттям і т.д.
3
Залежно від інтенсивності страху, які страждають цим розладом психіки намагаються уникати різних активних заходів, спортивних змагань, походів за місто і т.д., тому відбувається породження ще одного страху - страху поранитися. Підсумком стає щоденний стрес, що призводить до цілого ряду захворювань.
4
Виконуйте всі розпорядження лікаря, які часто починаються з рекомендацій щодо приймання заспокійливих засобів і деяких видів терапії. Звичайно, заспокійливі препарати фобію НЕ вилікують, але допоможуть повноцінно пройти курс лікування і позбавитися від неї.
5
Довіртеся психотерапевта. Він виявить причину вашої недуги. В даний час винуватцем цієї фобії вважають подію в минулому подія, яка завдала людині фізичні страждання. Варто його тільки згадати і усвідомити, що страх залишився в минулому і не може впливати на вас, тому він просто нереальний, як ви зможете повністю позбутися своїх хвилювань.
6
Зверніть увагу на акупрессуру, тайцзицюань і йогу. Незважаючи на суперечливе ставлення до цих технікам, вони впливають на енергетичні точки в організмі, прискорюють електрохімічні процеси, що проходять в головному мозку. Ці техніки показали ефективність при лікуванні фобій.
7
Усвідомте, що страх болю сам по собі не пройде. Страждають на цю недугу змушені постійно відчувати проблеми, пов'язані з контролем своїх емоцій. Все це негативно впливає на навчання, кар'єру, відносини з близькими людьми і т.д.