Як підвищити швидкість adsl-інтернету.

При роботі в мережі одним з найбільш важливих факторів, що впливають на оперативність, є швидкість завантаження інформації. Швидкість ADSL інтернету залежить тільки від вашого тарифного плану, однак існує ряд способів для оптимізації вашого підключення до мережі.
Інструкція
1
Першорядним дією, яке повинно бути здійснено перед початком роботи в мережі, є мінімізація кількості додатків, для роботи яких необхідний інтернет - менеджери завантажень, веб-браузер, торрент-клієнти, а також месенджери. Також за допомогою диспетчера задач відключіть програми, які можуть завантажувати оновлення або скачують їх в даний момент часу. Для цього зайдіть на вкладку процесів і відключіть ті, які мають у своїй назві кнопку update.
2
Для оптимізації веб-серфінгу налаштуйте ваш браузер таким чином, що елементи, які не потрібні вам на даний момент часу, не будуть завантажуватися. Використовуйте для цього настройки браузера. Найбільш простим способом позбутися від банерів є сервіс анонімайзерів. Спочатку він призначений для приховування активності користувача в мережі, але завдяки такій функції, як обрізання банерів, він може також допомогти для швидкого веб-серфінгу.
3
У разі якщо вам необхідно здійснити закачування за допомогою менеджера з максимально можливою швидкістю, встановіть максимальну кількість одночасно завантажуваних файлів і надайте діючої завантаженні максимальний пріоритет. При завантаженні з допомогою торрент-клієнта виконайте всі вищевказані дії, а також обмежте максимальну швидкість віддачі до одного кілобита в секунду.
4
Якщо під час завантаження вам знадобилося подивитися яку-небудь інформацію в мережі, то найкращим варіантом для цього буде використання браузера Opera mini. При його використанні сторінка спочатку проходить через проксі-сервер opera.com, і тільки потім відправляється на ваш комп'ютер. Відключивши завантаження картинок, ви зможете мінімізувати збиток, який понесе швидкість завантаження при використанні даного веб-браузера.