Як підібрати двигун.

Будь-яке плавзасіб, як катер, так і човен, радують господарів набагато більше, якщо на них встановлено двигун , що збільшує бистроходность човна в рази. Основне питання, яке задають власники човнів і катерів, які планують прискорити свій водний транспорт, полягає в тому, як саме підібрати підходящий двигун до свого плавзасобу. У цій статті ми розповімо, на які параметри і характеристики вашої човни потрібно звернути увагу при виборі двигуна.
Інструкція
1
Одна з характеристик, що впливають на вибір двигун - це глиссирование, що дозволяє човні занурюватися в воду на великій швидкості на незначну глибину. Також вам доведеться вибрати між двотактним і чотиритактним двигуном, чия вага перевищує вагу двухтактного.
2
Якщо у вас немає ніяких особливих вимог до човна - вибирайте двотактний двигун . Чотиритактний двигун буде мати сенс в тому випадку, якщо для вас принциповим економічна витрата палива при частій експлуатації і низький рівень шуму.
3
Ще один параметр, від якого залежить вибір двигуна - довжина задньої частини двигуна, з якої виступає вал гребного гвинта і вихідний отвір вихлопу. Якщо ця деталь занадто коротка, і гвинт недостатньо глибоко занурений у воду, ви не зможете домогтися потрібної швидкості руху.
4
Якщо ж гвинт навпаки занурений занадто сильно, може відмовити отвір вихлопу, унаслідок чого знижується потужність двигуна. Підбирайте оптимальний варіант глибини занурення гвинта, в залежності від того, яка висота кормової пластини для кріплення двигуна на вашій човні.
5
Для надувного човна підійде двигун з короткою «ногою», для більш великих човнів і невеликих катерів буде потрібно середній розмір, а для яхт - найбільший розмір.
6
Також при покупці двигуна вам потрібно звернути увагу на тип запалювання - звичайного або електронного. Електронне запалювання більш надійно, воно забезпечує швидкий і потужний запуск двигуна, дозволяючи працювати на малих обертах, на відміну від звичайного запалювання, що дає не надто сильну іскру.
7
Щоб убезпечити двигун і полегшити процес його перевезення з місця на місце придбайте додатково спеціальну моторну візок і докупите запасні гвинти на випадок поломки.