Як визначити якість меблів.

Обставляючи квартиру, ви довго і ретельно підбираєте меблі та предмети інтер'єру, прагнучи зробити своє житло зручним, комфортним і красивим. Оскільки меблі відноситься до категорії товарів тривалого користування і отримується як мінімум на 5-10 років, то збереження її зовнішнього вигляду і функціональності особливо важливо. Щоб не розчаруватися в покупці, необхідно визначити якість меблів ще до того, як її привезуть у ваш будинок.
Інструкція
1
У магазині попросіть продавця пред'явити всі документи, що підтверджують якість меблів. У них має бути вказаний гарантійний термін її експлуатації, стояти відмітка про відповідність ГОСТам та технічним умовам. Меблі повинні мати сертифікат, що підтверджує її якість.
2
Але, звичайно, документами обмежуватися не можна. Зверніть увагу на якість матеріалів, з яких виготовлені меблі. Саме від цього залежить не тільки термін її служби, а й безпеку експлуатації. Матеріали та штучні покриття не повинні містити добавки і суміші, шкідливі для здоров'я людини. Вони не повинні відшаровуватися і на стиках не повинно бути видимих смуг.
3
Перевірте, наскільки надійні конструкції, особливо тих предметів обстановки, які передбачається використовувати часто і багаторазово - розкладних диванів, дверцят шаф, висувних полиць. Висуватися всі ящики повинні плавно, на них повинні бути стропи й доводчики, що не дозволяють їм випасти. Ковзати і закриватися ящики повинні плавно, без стуку. Послухайте, не скриплять чи пружини дивана, якщо його розкласти.
4
Кріплення деталей повинно бути бездоганним, фурнітура - якісною, це дозволить вам довго не згадувати про ремонт. Дверцята шаф не повинні провисати. Перевірте з'єднання деталей, виготовлених з натурального дерева, вони повинні з'єднуватися за допомогою проклеєних пазів, а не шурупами і цвяхами.
5
Зверніть увагу на якість обробки поверхонь, особливо на торці, де найчастіше можна помітити помилки. Сучков і тріщин на дерев'яних поверхнях бути не повинно. Якщо є зазори, а на поверхні видно сліди клею, то в добротності таких меблів можна сумніватися.
6
Важливим показником добротної, якісних меблів є її оббивка, вона повинна мати рівні шви і облямівки. На шкіряних покриттях зовнішні краї зі швами повинні бути прокрашени. При виготовленні якісних м'яких меблів використовуються стійкі до зносу щільні натуральні тканини і наповнювачі.