Як включити караоке на комп'ютері.

Найпростішу караоке-конструкцію можна зібрати на основі власного персонального комп'ютера. Вам знадобиться персональний комп'ютер з підключеними колонками і мікрофон.
Інструкція
1
Для початку налаштуйте свій комп'ютер для співу караоке. Підключіть мікрофон до системного блоку, відкрийте мікшер, зробіть його активацію. Кнопкою «Налаштування» відрегулюйте посилення, щоб чути себе в колонках. Для кращого звучання вам знадобиться нова звукова карта, яку можна купити в комп'ютерному магазині. Наприклад, звукові карти Creative SB Live! 5.1 Digital (SB0220) Sound Card PCI змінюють тональність он-лайн, покращують звучання в цілому, а програмне забезпечення (драйвера) можна скачати в інтернеті. Крім цього, при наявності додаткової звукової карти включення мікрофона для співу значно спрощується. Треба просто увіткнути штекер до відповідного вхід.
2
Скачайте з інтернету програму для програвання караоке. Існує безліч сайтів, на яких є відповідні програми. Просто наберіть в пошуковому рядку Karaoke Player. Встановіть програму на свій комп'ютер. Увійдіть в опції налаштувань і налаштуйте її під свій комп'ютер. Зазвичай у таких програм зручне для користувача меню, де все розписано максимально доступно.
3
Краще, якщо ви також поміняєте звичайні комп'ютерні колонки на більш потужні, професійні. Тоді ви зможете розважатися караоке разом з друзями.
4
Для кращого відтворення на комп'ютері встановіть програмний системний синтезатор, наприклад, YAMAHA XG SoftSynthesizer S-YXG50. В налаштуваннях програвача караоке вкажіть цей синтезатор як пристрій, що відтворює файли караоке.
5
Тепер перезавантажте комп'ютер, знайдіть на «Робочому столі» іконку програми караоке і просто клацніть по ній мишею. Програма запуститься, виберіть пісню з каталогу, зчитувати слова пісні з екрану і співайте в мікрофон. До речі, деякі програми програвача караоке пропонують спів он-лайн.
Зверніть увагу
Мистецтво караоке прийшло з Японії в 70-х роках минулого століття. Само слово «караоке» складається з двох частин і позначає «кара» - порожній, «око» - оркестр (япон.). Караоке - це самостійне спів під музику пісень відомих виконавців. Причому слова пісень виводяться на екран.