Як вибрати протиковзкі накладки.

З настанням зими, холодів та ожеледиці дуже важливо убезпечити себе від падінь і, відповідно, травм. Найбільш важливо це для спортсменів, які займаються скелелазінням і альпінізмом в зимовий час, а також для рибалок і мисливців. Крім того, в протиковзких накладках часто потребують спортсмени-бігуни.
Інструкція
1
Візьміть взуття, на яку необхідно придбати противоскользящие накладки . Загляньте в спеціалізований спортивний магазин в своєму місті або інтернет-магазин, де наявні речі, які вам необхідні.
2
Огляньте уважно накладки і матеріал, з якого вони виготовлені. Важливо, щоб форма відповідала формі вашого черевика. При цьому найкраще для спортивного варіанту вибрати накладки такого виду, в яких передбачені шипи. Вони, як правило, робляться з високоміцної сталі або поліуретану і сприяють гарному зчепленню черевика з поверхнею.
3
Виберіть колір в тон свого взуття. Якщо ви купуєте накладки-льодоходи зі спеціальними ланцюгами, то перевагу віддайте природного кольору металу, який при ходьбі по льоду і снігу не буде стиратися.
4
Візьміть накладки в руки і відчуйте їх вагу. Для підняття в гори та інших видів спорту найкраще використовувати противоскользящие накладки, які найбільш легкі. Вони не повинні обтяжувати взуття.
5
Уточніть розмір своїх черевиків і справьтесь у продавця про наявність товару вашого розміру. Приміряйте накладки на своє взуття, вони повинні в точності відповідати розміру, не повинні висіти або, навпаки, сильно обжимати взуття.
6
Обов'язково приміряйте взуття разом з накладкою і зробіть кілька кроків по магазину. Ви не повинні відчувати пристрої, нога повинна легко ставати на носок і розгинатися назад.
7
Уточніть виробника. Практика показує, що найбільш зручні і практичні накладки зарубіжних фірм.