Як зняти клей.

Іноді в житті трапляються прикрі непорозуміння, наприклад, пролитий клей на нову річ і, здавалося б, що всього крапелька, але її так важко відтерти, а річ викидати шкода. Зняти клей можна кількома способами.
Інструкція
1
Канцелярський клей можна відмити за допомогою звичайної води. Замочіть річ в холодній воді на 30 хвилин, потім виперіть.
2
БФ можна зняти розчинником. Змочіть тряпочку в ньому і потріть пляму від клею. Але варто пам'ятати, що так можна зіпсувати річ, тому, спочатку спробуйте зробити аналогічну процедуру НЕ непомітному місці вироби.
3
Клеї містять акрил легко знімаються ацетоном (може з'явитися біла пляма), розчинником або рідиною для зняття лаку. Намочіть тампон і потримайте на місці утворення клею. Клей повинен перетворитися на желеподібну масу, яку легко зняти. Вона скочується і відстає від речі.
4
Клей з хутра та шкіри спробуйте зняти звичайним кремом для обличчя. Нанесіть на клей густий шар крему і зачекайте кілька годин, спробуйте зняти ватяним диском. Якщо клей знявся, то видаліть залишки крему мильною водою, потім чистою.
5
Клей з пластику можна зняти засобом «Фенозол-10». Потріть клейове пляма ваткою змоченою в розчині, потім просто чистою ганчіркою.
6
Клей від тонування можна зняти мильною водою і скребком. Також використовується ацетон, але він при попадання на гумові підкладки двері псує їх. Ганчірочку потрібно лише злегка змочити, а то ацетон може потрапити на фарбу і вона відлущити.
7
Клей для кахельної плитки знімається водою і шпателем. Якщо він засох, то замочіть плитку в холодній воді на добу, потім зніміть шпателем і промийте плитку губкою. Цей варіант підходить в тому випадку, якщо плитка у вас відпала, якщо ж ні, то просто почистіть шпателем і помийте мильною водою.