Як запустити диск караоке.

З деяких пір караоке стало популярним на всякого роду святах. Причому співати в мікрофон люблять не тільки молоді люди, але й діти, люди середнього віку, пенсіонери. Таке ж розвага можна влаштувати і у себе вдома. Достатньо мати персональний комп'ютер з встановленою на ньому програмою програвач-караоке, колонки, мікрофон і диск .
Інструкція
1
Диск можна придбати в магазині, можна завантажити диск з інтернету, а можна створити його самостійно. Для цього скористайтеся звичайною програмою запису диска з даними, яка встановлена на вашому комп'ютері. Відкрийте у вікні проекту файли караоке, які ви вибрали для запису. Запишіть диск. На стандартну болванку можна записати кілька сот пісень. Для програвання диска просто вставте його в дисковод і відкрийте в програвачі караоке.
2
Якщо ви хочете, щоб програвач програвав всі мелодії автоматично, то вам треба створити автоматично запускається караоке-диск. Для цього створіть текстовий файл autorun.inf, запишіть в нього рядок команди: [autorun] open="C: Program FilesKaraoke GALAXYPlayerGalakar.exe" best.lst (варіант для програвача Karaoke GALAXY. Якщо у вас інший програвач, підставте туди свої дані) .
3
Потім помістіть цей текстовий файл в проект і натисніть кнопку «Записати». Тепер при відкриванні диска програвач буде автоматично відкривати плей-лист і програвати всі пісні з диска.
4
Крім того, ви можете створити абсолютно самостійний диск-караоке з улюбленими піснями. Для цього вам знадобиться програма KarMaker. Скачайте з інтернету файли з улюбленими піснями з розширенням kar або mid. Скачайте і встановіть на комп'ютер програму KarMaker.
5
Запустіть програму, виберіть у верхньому меню вкладку «Файл», натисніть «Відкрити», потім виберіть будь-яку пісню з списку, знову натисніть «Відкрити».
6
Програма відобразить мелодію і текст пісні, який вам треба розбити на склади так, як ця пісня буде виконуватися. Зайдіть у вкладку Lyrics (Вірші), натисніть на кнопку, яка зображує дискету зі стрілкою вгору, виберіть файл з потрібним текстом пісні, натисніть «відкрити». Програма завантажить текст, який ви розіб'єте так, як вважаєте за потрібне. Збережіть зміни і запишіть диск на болванку за допомогою програми запису дисків.
7
Програвати диск потрібно за допомогою програми караоке-програвача.