Як вибрати стрічкопильні верстати.

У стрічкопилкових верстатів пила має вигляд замкнутої в кільце стрічки, яка дозволяє виконувати точні прямі і фігурні пропили. Ця обставина дозволила стрічковим пилорам стати незамінним інструментом при виробництві меблів, в будівництві і т.д. Верстати бувають двох видів: по металу і дереву.
Вам знадобиться
  • - рекламні буклети з прайсом на стрічкопильні верстати;
  • - телефон;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Перш ніж купувати стрічкопильний верстат, оцініть максимальний діаметр заготовок, які плануєте обробляти. Якщо не можете визначити цю величину, візьміть пилораму з невеликим запасом. Наприклад, маючи заготовку з максимальним діаметром 20 см, краще візьміть верстат з пилою не 20 мм, а хоча б 27 мм. Це потрібно для того, щоб не просто мати обладнання з великими можливостями, але й залишитися задоволеним якістю різання, стійкістю ріжучого інструменту і т.п.
2
Потім вирішите, чи будете ви різати під кутом. Від цього залежить тип верстата. Так для фігурних різів використовується кутова пила, а сама пилорама має пильную раму, яка повертається і тим самим дозволяє перенастроювати кут відрізки. Якщо ж рези тільки прямі - застосовується горизонтальна пила. Такий верстат можна переналаштувати для різання під іншим кутом, але при цьому необхідно повернути його цілком або ж розгорнути рольганг із заготівлею.
3
Зверніть увагу на конструкцію опорної колони стрічкопильного верстата і товщину сталі, з якої вона виготовлена. Від цього залежить стійкість обладнання, зниження вібрації під час роботи, а так само опірність скручуванню, що виникає в результаті натягу полотна для розпилювання.
4
Не забудьте про пристрої безпеки. Вибирайте стрічкопильний верстат, який має мотор з електроторможеніем, або ж у нього є в наявності ніжні гальма пилки. Не завадять додаткові опції, наприклад, індикатор натягу пильної стрічки, мікровимикач, який запобігає включення станка при відкритих дверцятах, оснащеність паралельним упором з вимірювальною лінійкою і т.п.
Корисна порада
Майте на увазі, що для тривалого часу роботи краще використовувати верстати, що мають чавунні шківи, так як вони володіють більшою інерцією, ніж алюмінієві. Крім цього, дана установка повинна бути оснащена мотором потужністю не менше 4 кВт.