Як нанести малюнок на DVD.

Нерідко виникає ситуація, коли потрібно записати диск і красиво його оформити. Наприклад, запис з весілля або іншого торжества дуже сильно виграє, якщо нанести рисунок на DVD. Є кілька способів зробити це. Причому вони істотно відрізняються один від одного за витратами і можливостям.
Інструкція
1
Купуйте принтер із лотком для друку зображень на дисках DVD і CD. Це найдорожчий з можливих способів, але він надасть найширші можливості для професійного дизайну. Нанести малюнок на DVD може не кожен принтер, зазвичай цю можливість виробники залишають для шестикольорових моделей середнього і старшого рівня. Наприклад, принтери Epson T50/P50, Canon iP4840 і деякі інші моделі.
2
Придбайте спеціальні диски з особливою поверхнею білого матового кольору. Вони називаються Printable і є в асортименті практично будь-якого комп'ютерного магазину. Вибирайте продукцію добре відомого виробника, не варто ризикувати з дешевими дисками китайського виробництва.
3
Встановіть всі програми з диска, який поставляється разом з принтером, і ви отримаєте додаток для редагування макета і друку зображень на дисках. Диски повинні бути строго Printable. Зверніть увагу, що друк проводиться чорнилом, а значить, при попаданні вологи фарба може розтікатися.
4
Інший спосіб - скористайтеся технологією LightScribe або LableFlash на відповідному приводі для запису дисків. Кілька років тому такі дисководи стали невеликою сенсацією - вставляється спеціальний диск, створюється макет картинки, і на виході виходить стильно оформлений DVD. На відміну від друку на поверхні диска, використовується випалювання лазерним променем на зовнішній стороні носія. Зображення буде одноколірним з контрастом до фону, але при деякому старанні це може виглядати вражаюче.
5
Перевірте, чи немає на вашому дисководі логотипу однієї із зазначених технологій. Якщо є, вам залишається придбати диск потрібного стандарту, запустити програму Nero версією не нижче 8.0 і створити дизайн оформлення. Це може бути просто напис, малюнок або зображення разом з текстом.
6
Купуйте наклейки для дисків на самоклеющейся основі. Для створення макету оформлення використовуйте програму з пакету Nero або Adobe Photoshop. Роздрукуйте ці наклейки на будь-якому принтері. Відокремте від підкладки основну частину наклейки і акуратно, щоб не порушити балансування, приклейте на лицьову сторону диска. Це найпростіший і недорогий спосіб нанести малюнок на DVD.
Для запису фотографій та інших зображень на CD/DVD-диск необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення. Стандартними засобами операційної системи це зробити можливо, але є деякі обмеження, наприклад, неможливо створити мультисесійні диск.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Nero Burning Rom.
Інструкція
1
Для запуску і роботи з програмою Nero Burning Rom необхідно встановити весь пакет утиліт Nero. Більш старі версії раніше називалися Ahead Nero. Цей додаток є небезкоштовного програмним забезпеченням, тому після його копіювання на жорсткий диск і подальшої установки слід зареєструвати продукт через форму на веб-сайті компанії.
2
Потім вставте чистий DVD- диск або DVD-RW у відкритий лоток приводу. Натисніть кнопку Eject, щоб закрити лоток приводу. Запустіть програму і в першому вікні виберіть пункт DVD, якщо стоїть CD. Потім слід вибрати тип записуваних файлів. Для запису фотографій підходить практично будь-який режим, рекомендується використовувати Data.
3
Головне вікно програми умовно розділено на 2 частини, одна з яких є панеллю гнучкого диск а, інша ж є панеллю жорсткого диск а. У правій частині необхідно знайти потрібні фотографії, скориставшись навігацією по розділах, подібної «Провідникові Windows». Обрані зображення слід захопити курсором і перетягнути на область запису гнучкого диск а. Захоплення файлів курсором здійснюється затисненням лівою кнопкою миші. Як тільки файли опиняться над потрібної панеллю сміливо відпускайте мишку.
4
При додаванні файлів в проект спостерігайте за смугою-індикатором в нижній частині вікна. Її фарбування в червоний колір говорить про велику кількість файлів, які ви перенесли з жорсткого диск а на гнучкий для запису. Видаліть деякі файли до повернення до колишнього кольору смуги. Тепер можна приступати до запису.
5
Натисніть кнопку запису, яка часто має назву «Прожиг диск а». Виберіть відповідну швидкість, вкажіть кількість копій диск а і поставте позначку напроти пункту «Верифікація даних». Потім натисніть клавішу Enter. По закінченню запису диск а лоток приводу автоматично відкриється.