Як заряджати не обслуговуються акумулятори Varta. варта акумулятори обслуговування.

герметичні необслуговувані акумулятор Varta, як і всі інші батареї, періодично вимагає підзарядки. Перевіряти його стан і заряджати необхідно 1-2 рази на рік. Особливої уваги батарея потребує перед настанням холодів.
Вам знадобиться
  • обслуговуються Акумулятори Varta, зарядний пристрій.
Інструкція
1
Перевірте стан акумуляторної необслуговуваної батареї Varta. Зазвичай у всіх необслуговуваних акумуляторах заміряти щільність електроліту в кожному осередку неможливо. Тому виміряйте напругу за допомогою вольтметра, або визначте ступінь зарядженості за кольором вбудованого індикатора, який у подібних пристроїв знаходиться на верхній стінці корпусу.
2
Повністю заряджений акумулятор має індикатор зеленого кольору. У міру розрядки колір темніє, аж до чорного. Останній свідчить про необхідність зарядки. Якщо індикатор світло-жовтий - значить, неприпустимо знижений рівень електроліту. Або додайте дистильовану воду, або поміняйте батарею. Заряджати акумулятор в такому стані і прикурювати його від іншого пристрою не можна.
3
Вимкніть на автомобілі всі прилади, які споживають енергію. Виміряйте напругу на клемах батареї вольтметром. Якщо напруга менше 12,2 В, акумулятор розряджений повністю; якщо від 12,2 до 12,4 В - частково.
4
Щоб зарядити акумулятор, зніміть його з автомобіля.
5
Заряджайте не обслуговуються акумулятор при постійному струмі, рівному 1/10 ємності батареї. Через 2 години після того, як напруга на батареї перестане змінюватися, зупиніть зарядку, або заряджайте батарею струмом 1,5 А. Це безпечніше, правда, вимагає більше часу на відновлення її властивостей.
6
Не забувайте, що занадто швидка зарядка високим струмом призводить до перегріву, що шкодить акумуляторним пластин. Слідкуйте, щоб електроліт не кипів. Відключіть зарядний пристрій, охолоджувати рідину і заряджайте знову.
7
Якщо напруга акумулятора нижче 12,2 В - він повністю розряджений. У цьому випадку зверніться за допомогою до спеціалізованого центру. Процес зарядки повинен йти під постійним наглядом фахівця. До того ж він тривалий - до трьох днів.
8
Деякі сучасні автомобілі при знятті акумулятора втрачають налаштування електроніки. У цьому випадку не обслуговуються акумулятор заряджайте, не знімаючи АКБ з машини. Робіть це в сухому і теплому приміщенні. Акумулятор повинен мати кімнатну температуру.
9
Вимкніть або переведіть в сплячий режим всі електричні прилади і запалювання. Будьте обережні та не закривайте його капот, щоб не замкнути клеми. Спочатку підключіть зарядний пристрій до АКБ при струмі, виставленому на мінімум. Потім увімкніть зарядний пристрій в мережу. Силу струму збільшуйте поступово, щоб уникнути небезпечних стрибків напруги.