Як налаштувати проксі-сервер для Skype. Як змінити налаштування проксі сервера.

проксі сервер - це комп'ютер, який виступає посередником між вашою машиною і якимсь сервісом, комп'ютером в інтернеті або просто сайтом мережі. Причинами для використання проксі-серверів можуть бути, наприклад, регіональні налаштування або особливості виходу в інтернет. Так деякі провайдери послуг зв'язку обмежують використання скайпу. Ці обмеження можна обійти, якщо налаштувати проксі-сервер для роботи Skype.
Інструкція
1
Знайдіть активний і працює проксі-сервер. Скайп, як і інші програми, безпосередньо пов'язані з використанням підключення до мережі, може працювати через проксі. Причому ця можливість закладена розробником і добре налагоджена. Але для підключення потрібен ip-адресу та порт сервера. А якщо ви не купували доступ до таких можливостей, у вас немає цих даних. Але в мережі можна знайти безкоштовні проксі.
2
Запустіть браузер і введіть в адресному рядку адресу http://proxyhttp.net/free-list/proxy-https-security-anonymous-proxy/або http://2ip.ru/proxy/. Ви побачите список з ip-адрес із зазначенням країни або регіону, до якого відноситься цей сервер. Поруч, зазвичай через двокрапку, буде написаний номер порту, який можна використовувати для підключення. Для перевірки даних натисніть посилання check в кінці рядка опису і дочекайтеся результату. В результаті у вас буде ip-адресу та номер порту проксі-сервера, який можна використовувати для налаштування Skype.
3
Налаштуйте використання проксі в скайпі. Для цього запустіть програму, клацніть по меню «Інструменти» у вікні авторизації. Натисніть строчку «Проблема з'єднання» і побачите вікно налаштувань з'єднання. Виберіть зі списку пункт HTTPS і введіть адресу і номер порту проксі-сервера, який ви знайшли і перевірили. Для цього використовуйте поля «Хост» і «Порт» у вікні налаштування. Залиште порожнім поле «Включити авторизацію». Натисніть кнопку «Зберегти» у нижній частині вікна і приступайте до використання скайпу - тобто введіть ваші логін і пароль.
4
Налаштувати проксі-сервер для Skype можна і через внутрішнє меню параметрів. Якщо ваш клієнт скайпу автоматично авторизується при запуску, у вікні програми клацніть на пункті «Інструменти» і виберіть меню «Налаштування». Дуже часто користувачі ставлять галочку «Запам'ятати пароль», і вікно для пароля і логіна просто не висвітлюється. Клацніть по напису «Додатково» і виберіть пункт «З'єднання». Ви побачите поле для введення адреси і номера порту проксі. Введіть ці дані, натисніть кнопку «Зберегти» і підтвердіть, що проксі буде використаний при наступному запуску скайпу.